Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
hotel Lukas_1/2+1 pokoj balkon
1/2+1 pokoj balkon
1/2+1_B
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 1/1, 0/2, 3/0, 2/1, 1/2,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob
Vybrat

Termíny a ceny

Popis hotelu

Informace - hotel:

GRADAC je nejjižnější turistickou obcí Makarské riviéry,od Makarské vzdálen asi 40 km, situován na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Leží na úpatí pohoří Rilić, pokračovaní Biokova, chraněná od moře poloostrovem Pelješac a ostrovy Hvar a Korčula. Obyvatelé se kromě turismu a pohostinství zabývají tradičním zemědělstvím a rybářstvím. V úbočí se rozprostírají staré opuštěné vesničky, které jsou zosobněním staré dalmátské architektury, spojené turistickými a cyklistickými trasami borovými a olivovými háji. Vedle Jaderské magistrály jsou víceméně všechna místa spojena promenádou podél moře a horskými stezkami. Díky neopakovatelnému spojení hradby hor, překrásných pláží a blízkosti nejvýznamnějších výletních destinací je Gradac přitažlivým městečkem pro strávení příjemné rodinné dovolené. Nachází se zde řada krásných pláží, kde si můžete vychutnat koupání, opalování či relaxaci ve stínu sto let starých borovic.

Oblíbený rodinný hotel se stálou klientelou je situován v mírném svahu 200 metrů od moře, vzdálený 500 metrů od centra města, z hotelu je nádherný výhled na protější ostrovy.Moderní elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem s možností přistýlky, WC + sprcha, fén, telefon, klimatizace, rádio, TV/SAT, s nádherným bočním výhledem na moře. Dětská postýlka na zpětné potvrzení.

Poloha:

Oblíbený rodinný hotel se stálou klientelou je situován v mírném svahu 200 metrů od moře, vzdálený 500 metrů od centra města, z hotelu je nádherný výhled na protější ostrovy.

Pláž:

Oblázková dlouhá pláž s pozvolným vstupem do moře, lemovaná borovicemi, na pláž se dostanete uličkou z terasy hotelu 200 metrů, nebo po cestě 350 metrů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek .

Vybavení pokoj:

Moderní elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem s možností přistýlky , WC + sprcha, fén, telefon, klimatizace, rádio, TV/SAT, s nádherným bočním výhledem na moře. Dětská postýlka na zpětné potvrzení.

Stravování:

polopenze v hotelové rerstauraci, snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem z menu , salátový bufet, dezert, nápoje nejsou v ceně večeří, hotel je vyhlášen výbornou domácí kuchyní.

VEČEŘE ZA PŘÍPLATEK

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi