Poloha: V severní části ostrova El Hierro, 18 km od letiště, obklopen vinicemi vesničky Frontera. Z hotelu je krásný výhled na oceán, horský masiv a oblast El Golfo, je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší turistiky.

Zájezd na ostrov El Hierro je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife – El Hierro nebo Gran Canaria – El Hierro. Na ostrově El Hierro není osobně k dispozici delegát Canaria Travel CZ. V některých případech je nutné (v závislosti na letovém řádu) zajistit přenocování na Tenerife nebo na Gran Canaria.

Pláž: Moře je od hotelu vzdáleno cca 4 km, nejbližší pláž přibližně 20 km. Koupání v moři je možné v upravených přírodních bazénech vytvořených lávou.

Sport a zábava: Poloha penzionu nabízí možnost pěší turistiky, horské cyklistiky, létání na padáku a potápění.

Obchody: Různé obchody, restaurace a bary jsou v městečku Tigaday, vzdáleném přibližně asi 1 km od hotelu.

Stravování: vlastní

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vařeni.

Ubytování: hotel **

Tento malý penzion nabízí 7 zahradních apartmánů, rozmístěných do domků připomínajících skanzen. Byl postaven a zařízen s použitím přírodních materiálů (dřevo, cihly, terakotové dlaždice, místní kameny atd.). Střed tvoří 200 let starý dům s velkou společenskou místností a příjemnou vinárnou. Hostům je k dispozici hotelová recepce, restaurace, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, masáže (na objednání), různé kurzy (jóga, Tai Chi, malování), semináře a výlety, půjčovna aut.