Gradac

Menu
Od 9.7. změna podmínek vstupu do Chorvatska !!
Všechny pobytové zájezdy i s VLASTNÍ DOPRAVOU !!
Animační programy pro děti na ostrově Pag a na Makarské !!
Zpáteční jízdenky do Chorvatska od 1990,- Jednodenní koupání 990,-

Gradac

 

Gradac je nejjižnější turistickou obcí Makarské riviéry, od Makarské vzdálen asi 40 km, situován na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Leží na úpatí pohoří Rilić, pokračovaní Biokova, chraněná od moře poloostrovem Pelješac a ostrovy Hvar a Korčula. Obyvatelé se kromě turismu a pohostinství zabývají tradičním zemědělstvím a rybářstvím. V úbočí se rozprostírají staré opuštěné vesničky, které jsou zosobněním staré dalmátské architektury, spojené turistickými a cyklistickými trasami borovými a olivovými háji.

Vedle Jaderské magistrály jsou víceméně všechna místa spojena promenádou podél moře a horskými stezkami. Díky neopakovatelnému spojení hradby hor, překrásných pláží a blízkosti nejvýznamnějších výletních destinací je Gradac přitažlivým městečkem pro strávení příjemné rodinné dovolené.

Nachází se zde řada krásných pláží, kde si můžete vychutnat koupání, opalování či relaxaci ve stínu sto let starých borovic.  Nejslavnější pláží je Gornja Vala, která je zároveň nejdelší pláž na Makarské riviéře.

Řadit dle:
2 položky, 1 stránka
GRADAC - hotel LABINECA
*** od 10 990 Kč Chorvatsko, Gradac

GRADAC - hotel LABINECA

31.07 - 07.08.2021, 8 dní Polopenze Vlastní Detail
GRADAC hotel GRADAC
od 10 990 Kč Chorvatsko, Gradac

GRADAC hotel GRADAC

06.08 - 15.08.2021, 10 dní Light all inclusive Autobus Detail
2 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...