CK Valaška

Menu
Tradiční Zavírání moře na Makarské již 17,9,2021 !!
Všechny pobytové zájezdy i s VLASTNÍ DOPRAVOU !!
Ať je léto, nebo zima, s Valaškou je všude prima !!

O nás

Historie firmy

Cestovní kancelář Valaška byla založena v r. 1990 manžely Hořanskými, kteří již od roku 1989 podnikají jako soukromí dopravci ve vnitrostátní a mezinárodní silniční dopravě. Díky zkušenostem získaným v zájezdové dopravě, začala CK Valaška organizovat a prodávat zájezdy do evropských zemí. Nejprve do Řecka – letoviska Nei Pori, poté do Itálie – Bibione, Cesenatico, Rimini. V r. 1993 rozšířila CK svou nabídku o novou destinaci – CHORVATSKO.

 

Mezi první letoviska patřila oblast Crikvenické riviery – Crikvenica, Selce , Novi Vinodolski. V dalších letech se CK Valaška stává specialistou na pobřeží celého Chorvatska, a to o následující místa: Poreč, Medulin, Pula, Opatija, Vodice, Biograd n. m., Makarska, Baška Voda, Podgora, ostrov Korčula, Gradac, Klek, Neum. V roce 2001 jsme uvedli na trh tolik žádanou novinku Jugoslávii – Černá Hora, letovisko Budva – Bečiči, která již v této chvíli zaznamenává velký úspěch a zájem o tuto destinaci. I nadále hodláme nabízet klientům stále nová místa k zábavě i odpočinku. Věříme, že počet klientů bude i nadále do budoucna stoupat (pro srovnání v r. 1992 vycestovalo do zahr. cca 600 klientů, v r. 2000 již 5500 klientů – týká se vl. produktů.). Později CK vypustila nabídku zájezdů na Korčulu a do Černé Hory, zájem klientů o tyto letoviska upadl, odradila je dlouhá cesta. V roce 2010 měla CK přes 7000 spokojených klientů.

Cílem CK Valaška je uspokojit přání a nároky co největšího počtu potencionálních klientů, a tímto se dostávat i nadále do povědomí lidí.

Abychom uspokojili každé přání klienta, kromě vlastního produktu – Chorvatska, nabízí naše CK produkty jiných cestovních kanceláří, ať se jedná o tuzemské pobyty nebo pobyty do jiných zemí světa.

Mimosezónně pořádá CK zájezdy na různé kulturní akce, a různé poznávací zájezdy – do Vídně, Budapeště, Krakova, jednodenní lyžování na Hochkar, zájezdy do termálů – Györ, Bešeňová, Velký Meder atd. vše vlastními autobusy.

Rovněž se CK také zabývá prodejem mezinárodních jízdenek STUDENT AGENCY, prodejem vstupenek na kulturní akce pořádané agenturami TICKET ART, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM,EVENTIM, COLOSSEUM

Zajišťujeme také:

 • zájezdy pro skupiny a kolektivy, tématické zájezdy do celé Evropy
 • pobyty v Čechách, na Slovensku, Maďarsku, v lázních dle výběru
 • autobusové a letecké pobytové i poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou z katalogů specializovaných CK
 • pobyty autokarem i vlastní dopravou do letovisek celé Evropy

Z toho vyplývá, že jsme schopni uspokojit přání a nároky prakticky každého klienta, který se rozhodne navštívit naší CK.

Mnoho klientů má různé zdravotní problémy a spousta lékařů jim doporučuje právě rekreaci v Chorvatsku – díky vysokému obsahu jódu ve vodě i vzduchu. Léčí se zde různé choroby kůže a poruchy dýchání. Další výhodou je, že Jaderské moře je v porovnání s ostatními nejbližší moře, takže cestování není tak časově náročné jako například do Španělska či Řecka.

Nabízíme i autobusovou dopravu, kterou provozujeme mimosezónně na objednávku.

CK VALAŠKA vlastní tyto luxusní zahraniční autobusy a minibusy prostředky:

 • MAN LIONS COACH        57 míst
 • MAN LIONS COACH        57 míst
 • MAN LIONS COACH        49 míst
 • MAN LIONS COACH        49 míst
 • SETRA                              57 míst
 • NEOPLAN SKYLINER –   80 míst, patrový bus
 • MERCEDES SPRINTER– 20 míst
 • FORD TRANZIT –            16 míst
 • PEUGEOT BOXER–          8 míst
 • RENAULT TRAFIC -          8 míst

Všechny autobusy jsou vybaveny videem, WC, klimatizací – viz. katalog sezóny 2021.

Přejeme Vám, abyste si i Vy vybrali zájezd nebo dovolenou dle Vašich představ

Vaše CK Valaška

https://www.ckvalaska.cz/stranky/autobusova-doprava

 

 

Vytvářím objednávku...