CK Valaška

Menu

HOLANDSKO - Květinové korzo Keukenhof - Amsterdam

kufr pdf

Termín:14.04. (St) - 18.04. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:895769

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 7 990 Kč

Poloha
1. den: V podvečerních hodinách odjezd z ČR. Non-stop cesta přes Německo do Holandska.
2. den: Ráno zahájíme v Aalsmeeru Město Aalsmeer si vydobylo věhlas coby nejvýznamnější nizozemské středisko pěstování květin. Sídlí zde největší květinová burza (bloemenveiling) na světě, kde mohou návštěvníci sledovat z galerie bouřlivý shon na burzovním parketu.
Denně se zde vydraží zhruba 20 milionů řezaných květin a 2 milionyrůzných rostlin v květináčích. 85 % z nich je určeno pro zahraničí. Kolem Aalsmeer lze vidět bezpočet skleníků. Jednou z důležitých činností je šlechtění nových druhů a barev.
Dále prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny, typickými holandskými domy, ukázkou výroby dřeváků a sýrů. Následuje prohlídka Haagu, třetího největšího města Nizozemska, sídlo vlády, parlamentu a královny, součástí Haagu je i lázeňské přímořské letovisko Scheveningen Večer ubytování v hotelu.
3. den: : Amsterdam - pro jeho sepjetí s mořem i četné kanály jej nazývají "Benátky severu". Návštěvu Amsterdamu zahájíme pěší prohlídkou centra města, při níž nevynecháme Královský palác ani proslulé náměstí Dam. Krátce se zastavíme i na květinovém trhu, bleším trhu i ve čtvrti červených luceren. V rámci odpoledního programu se můžete věnovat již amsterdamským specialitám - především slavnému Rijksmuseu, proslulého Rembrandtovou "Noční hlídkou", dále máte možnost projížďky lodí po grachtech a taktéž můžete navštívit brusírnu diamantů. Individuálně pak můžete navštívit např. muzeum Van Gogha (včetně slavné Slunečnice) či Rembrandtův rodný dům.
Večer nocleh v hotelu.
4. den: Ráno navštívíme Keukenhof - krásný květinový park na ploše 20 ha. Největší květinový park v Evropě nabízí 6 miliónů květin, překrásná jezírka a potůčky, tematické zahrady a výstavy v pavilonech. Kromě nekonečných lánů tulipánů zde uvidíte především begonie, mečíky, chryzantémy, jiřiny, růže a také exotické rostliny. Odpoledne navštívíme tzv. "Květinové korzo" - velkolepý průvod alegorických vozů vytvořených z tisíců řezaných květů. Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Dnes patří tato slavnost k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Holandsku spatřit. Květinové korzo začíná ráno v Noordwijku a pokračuje celý den až do Haarleemu, kde večer končí. Večer odjezd zpět do ČR.
5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
doprava lux. busem
2x ubytování se snídaní
průvodce
pojištění CK pro případ úpadku
pobytová taxa
Cena nezahrnuje

léčebné výlohy 42Kč/osoba/den
vstupy
hromadná doprava

Slevy
sleva 150,-Kč pro SENIOR 55+

Podobné zájezdy

HOLANDSKO - Květinové korzo Keukenhof - Amsterdam

destinace: Nizozemí, Poznávací zájezdy - Nizozemí, Nizozemí

termín:14.04. (St) - 18.04. (Ne) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

HOLANDSKO - Květinové korzo Keukenhof - Amsterdam
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK VALAŠKA s.r.o. IČO: 46580051
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...