Menu

FRANCIE - PAŘÍŽ + VERSAILLES

kufr pdf

Termín:29.04. (St) - 03.05. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 2 noci

ID hotelu:892356

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 990 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
UBYTOVÁNÍ V MODERNÍ ČTVRTI LA DÉFENSE
Program

1. den
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách přes Německo do Francie
2. den
Příjezd do Paříže v ranních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem (náměstí Bastili, Notre Dame, Louvre atd). Autobus nás vysadí v blízkosti Eiff elovy věže. Zde také začneme s prohlídkou. Poté budeme poznávat další krásná místa Paříže: Martova pole, nábřeží Seiny, Pont Neuf, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrt, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona, centre Pompidue. V podvečer nastoupíme do autobusu na náměstí Concorde nebo v jeho blízkosti a přesuneme se závěrečnou vyhlídkovou jízdou přes Champs Elysées na okružní periferik a ubytování do hotelu ve čtvrti La Défense..
3. den
Náš dnešní program začneme ve Versailles, královské residenci, kde si uděláme představu o životě fr. královského dvora v 17. a 18.stol, projdeme se zahradami, podíváme se na malý a velký Trianon. Poté se přesuneme do Paříže, abychom si prohlédli nejmodernější část města La Défense, kde si můžeme nakoupit ve velkém obchodním centru. Na závěr dne se vydáme na nejvyšší místo Paříže, Montmartre a chrám Sacre Coeur, projdeme se kolem Moulin Rouge, Pigalle…
4. den
Ráno odjezd z hotelu, Kolem Stade de France s unikátní konstrukcí a dějištěm MS v kopané 1998 a přes náměstí Vendome a Operu se dostaneme k Louvru. Prohlídce se každý věnuje v doporučeném čase. Někdo stihne i posezení v kavárně v centru Paříže. Následná procházka nás zavede do zahrad Tuilerie, ulicí Rivoli přes náměstí Svornosti na Champs Elysées, kterou jsme již autobusem jednou projeli. V podvečer se pěšky přesuneme do přístavu na lodičky. Panoramatická plavba po Seině na lodích, které refl ektory osvětlují dominantní budovy kolem řeky, je nejen úchvatná, ale v pohodě si zopakujeme, co jsme ve dne viděli. Pak již následuje závěrečná projížďka s výjezdem z Paříže. Z přístavu se naposledy podíváme na osvětlenou Champs Elysées, projedeme kolem presidentského paláce a amerického velvyslanectví k chrámu Madelein, k Opeře, nám. Vendome a ulicí Rivoli na náměstí Svornosti. Po nábřeží pak opouštíme Paříž. Poslední zastávka tohoto dne bude v Remeši, kde se podíváme na krásnou a slavnou katedrálu, kde probíhaly korunovace francouzských králů. Poté již budeme pokračovat v cestě domů.
5. den
Příjezd do ČR bude v dopoledních hodinách
Cena zahrnuje
dopravu lux. busem
2x ubytování se snídaní v hotelu IBIS
průvodce
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh

Podobné zájezdy

FRANCIE - PAŘÍŽ + VERSAILLES

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:29.04. (St) - 03.05. (Ne) 2020 (5 dní, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

FRANCIE - PAŘÍŽ + VERSAILLES
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK VALAŠKA s.r.o. IČO: 46580051
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...