Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Rodinné termání lázně Kehidakustany nabízí návštěvníkům 13 bazénů, bezplatné použití lehátek, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty přístupný od 10 let, venkovní kamikadze, venkovní bazény s teplotou vody 34-39°C, bazény s léčivou vodou, whirpool s masážními tryskami, divokou řekou, poolbar a další možnosti vyžití a relaxace. Je vynikající na léčbu nervového systému, na gynekologické onemocnění, na kožní onemocnění, na léčbu a prevenci pohybového ústrojí. Sehrává významnou roli v rehabilitaci, urychluje léčení po zlomeninách.

Termály se nachází 9 km od města Hevíz a cca 20 km od severozápadního cípu Balatonu.

Dům Hertelendy**** elegantní, příjemné ubytování pouhých 100 m od vstupu do lázní. S hotelem Kehida Termal****, kterého je součástí, má společnou recepci a restauraci s maďarskou i mezinárodní kuchyní. K dispozci je samoobslužna restaurace, cukrárna, bar, wellness centrum, prostorná společenská místnost s krbem a TV.

Pokoje jsou na vysoké úrovni, vybavené mini barem, TV, trezorem, bezplatným internetem a klimatizací, v koupelně je sprchový kout a fén na vlasy. Na pokoji jsou k dispozici po celou dobu pobytu župan, ručníky a osuška, ty se odevzdávají na recepci při odjezdu.

Snídaně a večeře jsou formou švédskych stolů, cena nezahrnuje nápoje k večeři.

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi