Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Itálie Aprica_1/2+2pokoj
1/2+2pokoj
1/2+2_
Možné obsazení: 1/0, 2/0, 3/0, 4/0, 1/1, 2/1, 1/2, 3/1, 2/2, 1/3,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Skvělé lyžování po celou zimní sezónu. Aprica leží v jednom z nejdelších ledovcových údolí Evropy, 100 km dlouhém údolí Valtelli a tvoří ho lyžařské areály Baradello, Palabione a Magnolta. Všechny jsou vzájemně velice dobře propojené. Lyžování na severních svazích přímo nad městem ve výšce až 2 300 metrů. Sjezdovky jsou skvěle udržované a umožňují kvalitní lyžování od prosince až do dubna.

Lyžování všech kategorií 

Náročné lyžaře potěší slušný počet černých sjezdovek, například 2,3 km dlouhá Pista Benedetti v Palabione s převýšením 780 m, Magnolta Inferiore (1,41 km, převýšení 470 m) nebo Valsesa Ovest v Baradellu (1,5 km, převýšení 322 m). Kdo má raději pohodové lyžování, dá přednost vyhlášené 6 km dlouhé modré sjezdovce Superpanoramica s převýšením 818 m. Zvládnou ji i začínající lyžaři a rozhodně si ji užije každý, kdo si potrpí na pěkné výhledy do krajiny. Areál Baradelo obsluhuje moderní čtyřsedačku, která odbaví až 1 800 lyžařů za hodinu.

Lyžování pro malé lyžaře

Aprica nabízí několik pojízdných koberců pro děti, z nichž jeden dokonce ve výšce 1 800 m. Nabídka sjezdovek a škol lyžování pro malé lyžaře je naprosto excelentní. Čas po lyžování zpestří krytý bazén v Magnoltě s příjemným wellness centrem, venkovní kluziště a celá řada příjemných restaurací a barů.

Ubytování

Rodinný hotel s přátelskou atmosférou má výhodnou polohu, jelikož leží přímo na hlavní třídě městečka Aprica a zároveň necelých 200 m od sjezdových tratí. Hotel je tvořen 30 jednoduše zařízenými pokoji a je ideální pro rodiny s dětmi i kolektivy. Ubytování se nachází 200 m od sjezdové tratě Aprica - Palabione, nachází se přímo v centru, skibus přímo naproti hotelu.

Vybavení hotelu: recepce, hotelová restaurace, bar, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, společenská místnost s TV, lyžárna, výtah, parkoviště.

Vybavení pokojů: příslušenství, TV, telefon, téměř všechny pokoje disponují balkónem.

Stravování: polopenze: snídaně – bufetové, večeře - servírované, tříchodové menu, salátový bufet, nápoje u večeří: 1/2 l vody, 1/4 l vína.

Program zájezdu:

1. den: 10.2. (pátek) - odjezd z ČR ve večerních hodinách

2. den: 11.2. - ráno příjezd do střediska, ubytování + lyžování, večeře

3. den: 12.2. polopenze + lyžování

4. den: 13.2. polopenze + lyžování

5. den: 14.2. odjezd po lyžování do České Republiky

6. den: 15.2. návrat v ranních hodinách.

Přesné časy a další informace budou uvedeny v pokynech, které obdržíte 4 dny před odjezdem. 

Nástupní místa: Nový Jičín – Valašské Meziříčí – Vsetín – Zlín – Otrokovice – Uherské Hradiště. Další nástupní místa dle dohody v CK.

 

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi