Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
  • Ubytování
  • Termíny a ceny
  • Popis hotelu
  • Popis místa
  • Mapa

Ubytování a rozmístění osob

Pokoj 1
Předvánoční Chorvatsko_1/2 pokoj
1/2 pokoj
1/2_
Možné obsazení: 2/0, 1/1, 1/0,
dospělý/dítě
Počet dospělých: 2 Počet dětí: 0
Změnit počet osob

Termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

TROGIR  -  SPLIT -  MAKARSKÁ – ZÁHŘEB

ZÁHŘEB BYL OCENĚN 3 ROKY PO SOBĚ JAKO NEJHEZČÍ ADVENTNÍ TRHY V EVROPĚ 

Adventní Záhřeb letos vrací do ulic města to, co nás vždy rozesměje a rozveselí, zjemní a okouzlí: vánoční výzdobu a krásné dřevěné domy, okouzlující hudbu a speciální show, vynikající catering a usměvavé růžové tváře. Advent v Záhřebu představuje vánoční atmosféru, kterou vytvářejí emoce v našich srdcích. Je to pohodová procházka s blízkými, pocit tepla navzdory chladnému vzduchu, radost z rozdávání dárků a víra v lepší zítřky.

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR.

2.den: V dopoledních hodinách příjezd do Trogiru, prohlídka města, přejezd do Splitu - návštěva města, osobní volno, přejezd na Makarskou. Ubytování v hotelu Biokovo v centru města – po večeři možnost procházky večerním městem s neuvěřitelně nádhernou vánoční atmosférou.

3.den: Snídaně, osobní volno, možnost procházky směr Tučepi nebo možnost přejet autobusem do Bašky vody (při minimálním počtu 30 osob, není v ceně zájezdu), možnost návštěvy Brely - nejromantičtější procházky pobřežím směr Brela, návrat na ubytování a večeře.

4.den: Po snídani odjezd do Záhřebu, prohlídka adventních trhů, osobní volno, odpoledne odjezd, návrat v brzkých ranních hodinách. 

Mapa

32

sezón na cestách
s Vámi

bus

vlastní autobusová
doprava

price

nejvýhodnější možné
ceny

exclusivity

exluzivní ubytování
s námi