Menu

TUČEPI penzion ŠIMIČ

kufr pdf

Termín:07.09. (Po) - 16.09. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:892309

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 8 090 Kč

Poloha
Tučepi leží asi 5km jižně od městečka Makarska. Je rozložené v úpatí pohoří Biokovo podél nádherných několikakilometrových pláží. Střed města tvoří kouzelná palmová promenáda s množstvím obchůdků, kaváren a restaurací.
Rodinné prostředí, některé pokoje po rekonstrukci.
Balíček s jídlem na cestu zpět - jako dárek od majitele.
POLOHA: od centra 250 m, vzdálenost od pláže 100 m
UBYTOVÁNÍ: 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky se sprchou, WC, balkone nebo terasou. TV/SAT. K dispozici kuchyňka v patře, lednice na patře, wifi, ventilátor, klimatizace ve vybraných pokojích (5 Euro za den)
Příplatek za zrekonstruované pokoje: 900,-/osoba
STRAVOVÁNÍ: polopenze v penzionu (snídaně kontinentální - rozšířená o cereálie, mléko, káva, čaj, sýry, salámy, vejce. Večeře výběr ze dvou menu nebo pizza + dezert, polévka, salátový bufet, nealkoholické nápoje.
Ubytování
Rodinný penzion, cca 350m od centra, 200 m od pláže. Ubytování - 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, se sprchou, WC, balkonem a TV.Lednice k dispozici na patře společně s kuchyňkou, wifi zdarma Pláž oblázková, pozvolný vstup.
Stravování
Snídaně kontinentální - večeře výběr ze tří meny přímo v penzionu, salátový buget, polévka, dezert
Cena zahrnuje
7x ubytování
7x uvedená strava
pobytová taxa
doprava lux.busem
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění včetně léčebných výloh/osoba/turnus
1/1 pokoj
Příplatek za rekonstruovaný pokoj 900,-Kč/osoba
Slevy

7% do 31. března  (sleva se počítá se zaplacené zálohy)
NOVINKA VĚRNOSTNÍ SLEVA + SLEVA 5% z katalogových cen pouze v sezónních termínech (29.6.-26.8.2020) sleva platná do 30.11.2019 (za opakovanou účast min. 2x s naší CK)
Spojení dvou turnusů - 1.000,-Kč/dospělá osoba v hlavní sezónu, -500,- Kč/dospělá osoba mimo hlavní sezónu (hlavní sezóna 3.7.-30.8.2020)
Vlastní doprava -800,-/dospělá osoba mimo hlavní sezónu, hlavní sezóna 29.6.-26.8.2020 sleva 1000,-Kč/dospělá osoba

Fakultativně
Biokovo: autokarová návštěva národního parkuBiokovo, která je zakončena výšlapem k nejvyššímu bodu sv. Jure s výškou 1762m.
Jeskyne Vranjaca: jeskyni Vranjača najdete 24 km od Splitu na severozápadním úpatí pohoří Mosora, poblíž vesnice Kotlenice.
Jeskyně Vranjača sestává ze dvou dvoran.
Imotski jezera: město Imotski leží ve vnitrozemí cca 100 km od Gradacu. Město se pyšní přírodními zajímavostmi – dvěma krasovými jezery. Prvním z nich je Modré jezero, které leží v podlouhlém kráteru. Název dostalo podle zbarvení vody v jezeře. K němu se dostanete po oblázky vysypané cestě, která se spouští do „kráteru“. Hloubka v jezeře je kolem 100 m a je možné se v něm vykoupat. Druhým jezerem je Červené jezero. Stěny tohoto jezera jsou téměř svislé, tvořené červenou horninou a odtud plyne název jezera. Hloubka v tomto jezeře se pohybuje od 285 a 320 m. K jezeru bohužel nevede žádná cesta. Existuje pověst, že pokud hodíte do jezera kámen, nikdy ho neuvidíte dopadnout na hladinu... Pokud se sem vydáte, můžete vyzkoušet, zdali je to pravda.
Dubrovnik: návštěva historického města, které má výjimečné bohaté kulturní dědictví, které bylo zařazeno do celosvětového seznamu UNESCO. Dubrovník je opásán mohutnými středověkými hradbami a pevnostmi.
Split- Trogir: výlet do historického města Trogir (katedrála Sv.Vavřince) a historického města Split (Diokleciánův palác), zařazeného do seznamu světového dědictví UNESCO.
Krka: pozoruhodná řeka Krka, jejíž tok je dlouhý 73 km, se
na své cestě k moři prodírá málo osídlenou krasovou krajinou, probíjí si cestu
četnými soutěskami ve vápencích, spadá přes překážky mnoha peřejemi, kaskádami
a vodopády
Medugorje + Mostar: město Mostar leží na řece Neretvě v hornaté jihozápadní části republiky Bosna a Hercegovina. Turisté jej navštěvují pro jeho zachovalý orientální kolorit, zejména pro památky z doby tureckého panství.
Medugorje: celodenní autokarový zájezd do známého poutního místa v Republice Bosna a Hercegovina, 28 km od města ležícího na řece Neretvě – Metkoviče. Je to jedno z nejvěhlasnějších a nejnavštěvovanějších katolických poutních míst v Evropě.
lodi Hvar- Brac
Korcula: plavba z Gradacu na ostrov trvá dvě hodiny a během plavby je možné využít koupání v průzračné vodě Jadranu přímo z lodi. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout delfíny, doprovázející Vaši loď. Cílovým místem na ostrově je město Korčula. Zde si můžete prohlédnout historické centrum s hradbami ze 13. století, katedrálu sv. Marka, biskupský palác s Opatskou klenotnicí. Můžete také navštívit Městské muzeum, které se zaměřuje na námořní minulost Korčuly, nebo „Dům Marca Pola“ (údajně rodný dům známého cestovatele).
Bližší informace o výletech Vám sdělí také delegát CK Valaška.
CK Valaška nepřebírá žádnou zodpovědnost za provedení a průběh výletů. V případě reklamací výletů se ihned obracejte na organizátora. Ceny výletů jsou pouze orientační, mohou se během sezóny měnit.

Podobné zájezdy

TUČEPI penzion ŠIMIČ

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Tučepi

termín:07.09. (Po) - 16.09. (St) 2020 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

TUČEPI penzion ŠIMIČ
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK VALAŠKA s.r.o. IČO: 46580051
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...