CK Valaška

Menu
Ať je léto, nebo zima, s Valaškou je všude prima !!
Nabídka pobytů v termálních lázních JARO 2022

LÁZEŇSKÉ KLENOTY

kufr pdf

Termín:28.03. (Po) - 31.03. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:892370

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 990 Kč

Program

1.den: odjezd z nástup.míst,  odpoledne příjezd do 3* hotelu, osobní volno, možnost procházek, večeře v hotelu.

 2.den: Po snídani odjezd do Karlových Varů. Prohlídka kolonády. Najdeme zde i přirozeně i vřídlo s teplotou 65°C. Pro zájemce lze zorganizovat prohlídku podzemí vřídla a technického zázemí tohoto unikátu. Doporučujeme vyjet i k vyhlídce Diana, ke které se dostaneme tramvajovou lanovkou za hotelem Pupp. Poté navštívíme muzeum a výrobu světoznámé becherovky, a to včetně ochutnávky. Odpoledne nás čeká Loket. Prohlídka hradu a pak několik místních zajímavostí: exkurze do pivovaru a pivovarského muzea Císař Ferdinand. Nakonec si můžeme přidat do programu další zdejší raritu, Muzeum tajných spolků. Kulinářským vrcholem může být místní specialita – “staroslovanské selátko” pečené v podzemní peci (nabízíme za příplatek cca. 400,- Kč osoba). Pozdě odpoledne odjíždíme zpět do hotelu, večeře a volný program.

3.den: Celodenní výlet autobusem. Ráno nás čeká prohlídka hradu v Bečově nad Teplou. Světoznámým bestsellerem je opět vystavený Zlatý relikviář Sv. Maura. Po prohlídce pokračujeme do Mariánských Lázní jedinečných svým doslova kontinentálním klimatem. Zde nás čeká procházka po kolonádě, popř. návštěva místních kaváren. Pěšky poté pokračujeme k “Hrající fontáně”. Tryskající proudy vody doprovází hudba českých a světových mistrů. Program a časy jsou umístěny u fontány.  Poté Muzeum s expozici lázeňství a J.W. Goetheho.. Pokud se muzeum rozhodneme vynechat, pokračujeme ke kabinkové lanovce k hotelu Krakonoš (cca 700 m). Nahoře nás očekává Bohemia-Park s miniaturami nejznámějších českých staveb, např. Karlštejna a dalších. Po prohlídce se vracíme k busu a odjíždíme zpět do hotelu, kde nás čeká večeře.

4.den: Tentokrát na nás čekají Františkovy Lázně. Po příjezdu na parkoviště kráčíme k soše Františka. Pokračujeme v prohlídce lázní. Poté odjíždíme navštívit unikátní hrad Ostroh / Seeberg /. Nakonec nás očekává Cheb se Špalíčkem, kompaktní hradbou bývalých kupeckých domů na svažitém náměstí. Můžeme navštívit také Chebský hrad a dále místa, kde byli v roce 1634 zavražděni Albrecht z Valdštejna a Jan Trčka z Lipé. Následuje návrat do hotelu a večeře.

5.den: Po snídani odjezd domů

Stravování
Cena zahrnuje

dopravu lux. busem, 4 x ubytování s bufetovou snídaní a bufetovou večeří v 3* Eurohotelu v Karlových Varech, 3 x celodenní průvodce, 1 x ochutnávka piva v Lokti s škvarkovou svačinkou

Cena nezahrnuje

vstupy

Podobné zájezdy

LÁZEŇSKÉ KLENOTY

destinace: Česká republika, Poznávací zájezdy - Česká republika, Česká republika

termín:28.03. (Po) - 31.03. (Čt) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

LÁZEŇSKÉ KLENOTY
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK VALAŠKA s.r.o. IČO: 46580051
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...