SMLOUVA O ZÁJEZDU

JAK OBJEDNAT ZÁJEZD PŘES INTERNET?

Pokud jste si vybrali některý ze zájezdů z nabídky naší CK, máte možnost si jej objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím cestovní smlouvy na našich stránkách. Níže uvádíme několik základních informací k postupu při objednávce zájezdu přes internet :

Vyplnění a odeslání přihlášky

  • Vyplňte cestovní smlouvu – jména všech účastníků + data narození, adresu 1.účastníka, telefonní kontakt a email (pro zaslání pokynů) a informaci zda požadujete i pojištění léč.výloh a storna našim prostřednictvím + příp.upřesnit některé údaje (sezení v buse, pokoje vedle sebe apod. – pokud to bude možné, rádi vyhovíme).
  • Po vyplnění objednávky nám ji prosím zašlete na náš email ckvalaska@ckvalaska.cz, nebo faxem na 571 619 619.

Odeslali jste přihlášku a jaký bude další postup ?

  • Vámi zaslaná elektronická přihláška bude našimi pracovníky zaevidována a potvrzena emailem, případně poštou pokud email nemáte.
  • Po potvrzení smlouvy je nutné obratem zaslat zálohu nebo celou částku (dle termínu odjezdu) buď převodem nebo vkladem na náš účet, Který je uveden na smlouvě. Jako VS se uvede rodné číslo prvního účastníka uvedeného na smlouvě. Doplatek zájezdu je splatný měsíc před odjezdem.
  • Pokyny na cestu jsou zasílány cca 7 dní před termínem zájezdu, vždy však po úhradě celé platby. Pokyny jsou zasílány na adresu objednatele (1.účastníka) poštou nebo e-mailem, pokud je uveden.

 

formulář najdete zde :

Smlouva o zájezdu platná pro rok 2018 WORD

Smlouva o zájezdu platná pro rok 2018  PDF

last minute chorvatsko last minute objednat katalog
autobus

57+2 míst, klimatizace, WC, DVD, televize, polohovatelná sedadla, bar s teplými a studenými nápoji, závěsné zařízení.

Chci vidět všechny

autobus

Chci vidět všechny