Názory klientů

 • ~ valaska / 3.1.2012

  Dobrý den, ano makarská by byla dobrá volba. Je to velké a rušné letovisko,kde najdete spoustu možností pro vyžití. Takže určitě něco z této oblasti.

 • ~ jaroslava / 27.1.2012

  Děkujeme Valašce za bezpečnou cestu Neoplanem na Makarskou loňské léto první týden v červenci.
  Manžel cestoval poprvé autobusem do Chorvatska a velice si pochvaloval,byli jsme spokojení i s ubytováním v pavilonech Riviera a se stravou, která neměla chybu.
  Můžeme jenom vřele doporučit!!!

 • ~ harrley / 28.1.2012

  Jooo Valaška to sou borci,byl sem s nima čtyřikrát a vždy maximální spokojenost,jednou dokonce i v zimě na lyžích a nikdy sem nezažil žádný problém,a když náhodou byl,no tak se vyřešil a bylo to,přece od toho problémy sou,aby se řešily.Využívám jejich služeb i během roku,třeba směnárnu,nebo nákup jízdenek od SA,a vždycky v pohodě a bez problémů.Je vidět že když se chce tak to jde a ještě tu není všecko tak špatné a na prd.Jen tak dál a hodně úspěchů a spokojených klientů v roce 2012,a určitě se potkáme někde na potulkách po světě.

 • ~ Novotný Pavel / 5.3.2012

  Dobrý den, chtěl bych poděkovat manželům Hořanským za vstřícný přístup a dobré pohoštění v Ostravě na výstavě během víkendu 3 – 4.3.2012. Těšíme se opět na dovolenou v Chorvatsku s Vámi a to již po osmé zasebou.

 • ~ bouchalova / 23.6.2012

  Dekuji Valasce za krasnych 15 dni v cervnu v hotelu Riviera v Makarske,v zari opet,uz po 10.Neznam lepsi CK.

 • ~ Edita Kolková / 26.6.2012

  Ve dnech 11.-20.6.2012 jsem se zúčastnila dovolené v penzionu Ruža na Čiovu a chci moc poděkovat:
  - p. Křenkové za rychlé a snadné vyřízení e-mailem,
  - skvělým řidičům Honzovi a Péťovi za bezpečnou jízdu,
  - za výtečnou kuchyň paní Ruže a vstřícný přístup.

 • ~ Eva / 26.6.2012

  Ztrávily jsme krásný týden od 15. června 2012 v Bašce Vodě v hotelu Gada. Pěkné ubytování, příjemný personál, výborná kuchyně. A hlavně nádherné počasí. Byly jsme s Valaškou už 9x a jinou cestovku nehledáme. Za 4 důchodkyně – Eva

 • ~ A.Havlíková / 4.7.2012

  Vrátila jsem se z dovolené z Tučepi od 25.6.-4.7.2012.Byla jsem velice spokojená se vším, moje poděkování patří i řidičům Davidovi a Radkovi, milým, ochotným s profesionálním přístupem, který není tak úplně běžný v jiných cestovkách.
  Příště znovu s Valaškou.

 • ~ Raclavská Naděžda / 5.7.2012

  Vážená Valaško,jsme Vaší věrní klienti z COOP Frýdek Místek,již několik let.Děkujeme za letošní příjemně strávenou dovolenou ve Velkém Mederu v penzionu Taktik.Panu řidiči děkujeme za bezpečnou jízdu a paní Křenkové za spolupráci. Někdy příště naschledanou.

 • ~ Renata / 8.7.2012

  Chci touto cestou poděkovat Valašce,hlavně řidičům za perfektní jízdu,za přístup.Užili jsme si krásný týden v Bašce vodě v hotelu Gada.Super,super výborné jídlo,super ubytování a super delegátka paní Vlastička děkujem určitě se vrátíme.Novotní Břeclav.Termín byl 29.6-8.7 2012

 • ~ Poláškovi / 9.7.2012

  Děkujeme CK Valaška za příjemně strávený pobyt na Makarské v penzionu Ribár od 29.6. – 8.7.2012.Již 2x jsme s CK cestovali a byli spokojeni.Zvlášť díky p.Frýbortové a Křenkové za profesionální přístup k nám.Řidiči autobusu č.4 byli na jedničku ochotní a pohodoví profesionálové.Ikdyž byly nepříznivé recenze na penzion Ribár můžeme ho všem doporučit.Jedná se o penzion pro nenáročnou klientelu a kdo čeká víc ať si připlatí a jde do ***** hotelu.Dle recenzí žádná hygiena atd.obden chodila slečna a vynášela nám koše a doplnila toal.papír.Snídaně formou švédských stolů super.Večeře také v pohodě.Přejeme Valašce mnoho spokojených klientů tak jako jsme my.

 • ~ Ivana Krejčířová / 12.7.2012

  Chci poděkovat kolektivu CK Valaška,především paní Frýbortové a řidičům autobusu č.1. Dovolenou jsme měli v termínu 29.6.-8.7.2012 v penzionu Ribár. manželé Krejčířovi Prostějov

 • ~ Marie / 12.7.2012

  Byla jsem s rodinou na dovolene v Chorvatsku-Pag,Mandre od 2.7-11.7.2012.Počasí bylo užasné tropicke,moře nadherne a teple.Jídlo nam chutnalo.Řidič Mirek byl velmi ochotny a usměvavy.Určitě příští rok pojedeme taky.,P.Křenkové bych taky chtěla poděkovat za velkou ochotu.Radi budeme vzpomínat.Nic nam nechybělo.Za vše velmi díky.Hrozkovi-Zlín-Malenovice

 • ~ Lidka a Mira / 17.7.2012

  Děkujeme Valašce za další krásnou dovolenou na Makarské, tentokrát v Ribáru, se kterým jsme byli nadmíru spokojeni – pokoje upravené a čisté, jídlo výborné, negativní recenze na tento penzion se nezakládají na pravdě, koše byly vynášené každé dva dny a hluk z cesty není až tak strašný a popravdě – přímo v Makarské těžko najdete nějaký penzion, ve kterém by byl naprostý klid od aut a motorek. Jak to tu už jednou padlo: pokud chcete luxus, tak si prostě připlaťte.
  Bylo to prostě bezva, děkujeme!
  Vyřiďte řidičům z busu č. 1, že jsou úžasní:)

 • ~ Zdenka / 18.7.2012

  Vrátili jsme se z dovolené z Čiova penzin Ruža.Počasí bylo nadherné,pěkné pláže moře teplé ,ještě jsme v Chorvatsku tak teplou vodu neměli.S Valaškou jsme jeli už po páte vždy jsme byli spokojeni, super řidiči kterým děkujeme.Ubytování bylo dobré, jídlo výborné paní Ruženka je skvělá,jen nám chyběl delegát který rozumí česky,pan Jožo jako delegát selhal,nedalo se s ním nic domluvit.

 • ~ Radka / 18.7.2012

  Děkujeme za super dovolenou na ostrově Pag-Mandre v termínu od 2.7. – 11.7.2012, krásné a čisté místo, pohoda, klid, bezkonkurenční personál – řidiči Mirek a Honza, delegát Mirek a paní kuchařky – klobouk dolů. Radka s rodinou.

 • ~ Michaela / 22.7.2012

  Valaško,dík za krásnou dovču ,kterou jsem spolu s kamarádkami strávila na Makarské v hotelu Rivijera v termínu od 6.7 – 15.7.2012.Poděkování patří i Petrovi a Honzovi řidičům busu č.1.
  Děkuji a příští rok opět a jen s Valaškou.
  Míša.

 • ~ Pavel Novotný / 22.7.2012

  Dnes jsme se vrátili z již osmé dovolené s Vaší CK,tentokráte jsme ji strávili v Baška Voda hotel Gada v termínu 13.7. – 22.7.Opět nás pobytové místo nezklamalo, hotel umístěný v klidném místě,ubytování na úrovni,strava perfektní také osluha v restouraci úslužná a usměvavá.Mohu jen vřele dopuručit.Děkujeme CK, především p. Hořanskému který nám tento hotel doporučil, za rok opět s Valaškou do Chorvatska. Děkujeme Pavel Novotný Orlová

 • ~ Patrik Štica / 23.7.2012

  Víkendové koupání v Chorvatsku s CK Valaška bylo super. Vše proběhlo bez jediného problému. Skvělá domluva ze slečnami s CK Valaška, které mi vždy odepsali na vše, co jsem potřeboval o zájezdu vědět. A výborní byli také řidiči, kteří nás i někdy pěkně rozesmáli. Autobus byl parádní, krásně čistý, klimatizace fungovala na 100% a díky Vám jsem jel poprvé v životě nahoře ve dvojpatrovém autobuse. Prostě za všechno děkuji a už budu jezdit na dovolenou jedině s Vámi. Parádní CK.

 • ~ Jirasová Iveta / 2.8.2012

  Chtěla bych jménem svým i jménem mých klientů touto cestou poděkovat CK Valaška za krásný pobyt v chorvatské Podgoře v Penzionu Mario ve dnech 6.-15.7.2012. Zájezd byl tematicky zaměřený na orientální tanec a EZO disciplíny.
  Cesta,penzion,spolupráce s jeho ochotnými a milými zaměstnanci,pláže,atd. – to vše bylo prostě perfektní.Děkuji /-eme/ a těšíme se na další spolupráci.

 • ~ Horáková / 5.8.2012

  Děkujeme za krásnou dovolenou v Chorvatsku v Makarské v penzionu Ribár. Jeli jsme s Valaškou poprvé a dovolená byla super.Ubytování taktéž- krásné čisté pokoje, výborná strava, bezva fakultativní výlety, bylo z čeho vybírat.Ribár doporučujeme:)Pan domácí taktéž milý:)

 • ~ Natka / 5.8.2012

  S Valaškou bylo super , cesta výborná :) ! Řidiči taky super :) !Penzion Tauzer ostrov Pag Mandre je dobrá volba :) ! Doporučuju ! .

 • ~ Ivet / 9.8.2012

  Děkujeme za krásnou dovolenou (Chorvatsko-Baška voda). Výborná organizace a velká pochvala řidičům-bus č.2, kteří byli velice příjemní, ochotní a bezpečně nás dopravili tam i zpět.

 • ~ Veronika / 13.8.2012

  Chtěli by jsme poděkovat Valašce za krásnou dovolenou na Makarské v penzionu Ribar. Pokoje čisté, strava dobrá, vzdálenost od moře odpovídá popisu, velký výběr výletů. Můžeme jen vřele doporučit.

 • ~ Lucka / 16.8.2012

  Děkujeme CK Valaška za bezpečnou a příjemnou cestu na a z dovolené v Gradacu, hotel Laguna – Depandance B. Ubytko průměrné, strava dobrá, poloha hotelu výborná a moře skvělééé.
  Příště určitě zase s Valaškou ale na jiné místečko…:)

 • ~ Lenka Nekužová / 22.8.2012

  Dnes jsme se vrátili z Chorvatska z penzionu Tauzer v Mandre na Pagu. Nedá mi to a musím hned napsat a poděkovat, protože jsme byli opravdu se vším spokojení. Vstřícná domluva nejdříve ohledně ubytování, bezvadní řidiči, dobře zorganizovaná cesta, šikovné paní kuchařky a chutné jídlo, kterého bylo opravdu dost, děkujeme i panu delegátovi za výlety. Ještě jednou díky. Roman, Radim a Lenka N.

 • ~ Jiřina / 25.8.2012

  Byla jsem stejně jako Radim z Lenkou na stejném zájezdě a jen můžu souhlasit s tím co píší.Bezvadná dovolená ,můžu jen doporučit.J.V.

 • ~ Veronika / 25.8.2012

  Děkujeme za skvělou dovolenou v chorvatském Bristu. Řidiči byli naprosto skvělí, profesionální a stále usměvaví. Bydleli jsme v penzionu Jelena- co se týká ubytování, tak pěkné, čisté, na každém patře je lednička. Strava- chorvatská kuchyně, dost netradiční od naší české, ale chutné, pro ty, kdo rádi experimentují výborné, akorát bych vytkla porce – bylo toho dost málo, alespoň pro mladé lidi. U snídaní mi vadilo, že pokud člověk nepřišel přesně v osm, tak už na něho skoro nic nezbylo, takže pokud nechcete být hladoví nebo dojídat zbytky, je lepší si přivstat.
  Okolí je nádherné, klidné, pláže čisté, moře teplé, je zde spoustu malých hospůdek, kde má člověk na výběr spoustu delikates ( za dobré ceny). Jinak doporučuji výlet do nedalekého Gradacu, kde najdou zase vyžití mladí :-) Až na to jídlo se nám tu moc líbilo a byli jsme spokojení.

 • ~ Lenka a Ivo / 2.9.2012

  Vážená paní Hořanská, pane Hořanský a celá CK Valaško, chceme vám všem poděkovat za velmi příjemnou dovolenou v Černé Hoře, perfektně naplánovaný výlet do Albánie a krásný den strávený na ostrově Havaj. Ubytování bylo krásné a čisté, jídlo vynikající. Těšíme se na další dovolenou strávenou s Valaškou.
  Lenka a Ivo

 • ~ Sovkovi / 5.9.2012

  Dobrý den, dnes ráno jeme se vrátili z víkendového koupání z ostrova Pag-Mandré, cesta byla super, počasí taky, tak jsme se koupali téměř celý den. Poděkování patří taky super řidičům za jejich vstřícnost, zábavu a pohoštění během cesty tam i zpět. Taky bych chtěl ještě poděkovat paní Frýbortové a paní Křenkové za velmi rychlou komunikaci při vyřízování zájezdu. S pozdravem Sovkovi Vnorovy.

 • ~ Jan Kanaloš / 6.9.2012

  Děkujeme ck Valaška za vydařený pobyt v Crikvenici hotel Riviera v termínu 24.8.-2.9.Dík také delegátce Báře,řidičům autobusu Honzovi a Pétovi za bezpečnou jízdu,milý a vstřícný přístup.

 • ~ Petr Žáček / 8.9.2012

  Letos sme jeli z valaškou poprvé a to do penzinou Ruža do Čiova a nemůžem si to s přítelkyní vynachválit,cesta tam i zpět díky skvělým řidičům byla v pohodě. A díky paní Růžence a panu Josovi sme si tu dovolenou náramně užili…starali se o nás velmi dobře a byli tak ochotní a přijemní. Pokud bych nevěděl kam příště jet, Ruža určitě nebude špatná volba:)

 • ~ Eva Lochmanová / 8.9.2012

  Chtěla bych moc poděkovat ck Valaška za hezky strávenou dovolenou na ostrově Pag v termínu 22.8-29.8.Taky vřele díky řidičům autobusu,pani kuchařce a sympatickému delegátovi Mirkovi.Určitě to nebude moje poslední dovolená s touto ck.Můžu vřele doporučit.

 • ~ Jurečkovi / 13.9.2012

  Dobrý den, nedávno jsme se vrátili z dovolené na ostrově Pag-Mandre.(5.9.) Byla to nádherná dovolená, díky kuchařkám, delegátovi Mirkovi a také řidičům. Byli jsme nadšení a doufáme, že se příští rok do Mandre vrátíme-upřednostňujeme klid a v Mandre byl naprosto luxusní! Zdravíme a děkujeme! Jurečkovi

 • ~ Veronika B / 8.10.2012

  Vážená cestovní kancelář, každé léto je neodmyslitelně spjato s Makarskou Rivierou a Vašim úžasným zavíráním moře. Ani letos jste nezklamali. Progam byl super a výlety plné poznávání. Spousta soutěží a zábavy nejen pro mladší ročníky :-) V autobusu číslo 4 pohoda a veselo to s vašimi super řidiči ani jinak nejde. Patří Vám všem velký dík, protože je málo tak obětavých lidí jako ve vaší cestovce kteří pobyt at už delegátů nebo ostatních pracovníků neberou jen jako svou práci! :-) P.S. Ať je léto nebo zima s Valaškou je na Makarské každý rok prima!

  Vaše Klientka Veronika B.

 • ~ Dana Zbořilová / 21.10.2012

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemnou dovolenou v termínu 14.9.-23.9.2012 v Makarské v hotelu Riviera. Ještě jsem s Vámi necestovala a jela jsem na doporučení Vaší dlouholeté spokojené klientky. První výborný vjem byli Vaši řidiči, byli vstřícní, usměvaví a ochotní. Ubytování bylo OK, strava výborná a moře nádherné! Úplně nejvíc jsem ocenila program, který zajišťovala Vaše cvičitelka a zpěvačka. I přes své zdravotní potíže byla plná optimismu a pozitivní energie, kterou nám předávala jak při ranní józe, tak při dopolední Zumbě i při večerním programu. Děkuji Vám i jí a přeji hodně zdraví :-) . Dana Zbořilová

 • ~ Petra Krejčí / 30.12.2012

  Dobrý den, děkuji touto cestou za skvělý jednodenní lyžařský zájezd do Hochkaru 29.12.2012. Pánům řidičům za skvěle odvedenou práci a starostlivost. Také všem zaměstnancům CK Valašky. Vaši CK máme již odzkoušenou a rádi se k Vám znovu vracíme.
  Děkujeme, spokojení účastníci zájezdu. Petra a Filip.

 • ~ lada tobolková / 29.4.2013

  Děkuji za skvělý zájezd 27.4.2013 Krakow Oswětim, skvělé slečně průvodkyni, zájezd se vydařil, řekla bych že zatím nejlepší co jezdím s ck valaškou

 • ~ valaska / 20.5.2013

  Zdravím Vás

  včera jsem byl na Medvědí soutěsce – byl jsem velmi spokojen s tímto výletem a prozatím jsem umístil několik fotek na svůj FB profil

  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.595897070428693.1073741838.178015708883500&type=1

  budu ještě zpracovávat klasickou reportáž na svůj web, ale to bude trochu delší, pokud by se tam někdo poznal a chtěl nějakou fotku, tak at mi prosím napíše, rád zašlu,

  s přáním hezkého dne

  Petr Maršálek

 • ~ Ivana Sušićová / 28.5.2013

  Chtěla bych poděkovat za krásný zájezd do Černé Hory a Albánie, který se uskutečnil 21.5.-26.5.2013. Skvělá organizace, skvělý průvodce
  a řidiči; výborný a pestrý program, služby..
  Budu jezdit s Vámi více.

 • ~ valaska / 30.5.2013

  Dobrý den,
  v neděli jsme se vrátili z tohoto zájezdu. Chtěla bych vám poděkovat za zájezd, jehož program byl promyšlený do posledního detailu. Ubytování, jídlo, řidiči autobusu , průvodce se o nás starali tak, že nám nic nechybělo ke spokojenosti. Děkuji a přeji hodně vydařených zájezdů a spokojených klientů. Dočkalová Šárka

 • ~ Ing. Smažák / 3.6.2013

  CK Valaška, děkujeme za příjemné chvíle strávené ve
  slunné oblasti Makarská – riviera. D: srpen 2012.
  Náš dík patří p. Křenkové, za její vstřícnost a
  mimiřádnou vlídnost – tuto dovolenou a oblast
  doporučila a nezklamala. Dále oceňujeme:
  - perfektní fungující dopravu,
  - ubytování a stravování.
  Přejeme mnoho úspěchů a potvrzujeme účast
  v roce 2013.

  S pozdravem – manželé Smažákovi z Ostravy

 • ~ Bobinka / 18.6.2013

  Dobrý večer chci moc poděkovat ck Valaška za skvělé do detailu vypracované podmínky pro skvěle strávenou dovolenou v Chorvatsku-Baško Polje. Dík patrí hlavně řidičum ,kteří byli příjemní a ochotní a taky delegátka Vlasta Kuzmová byla super. Ani by mě nenapadlo příští rok jed y jinou ck.At se Vám daří a příště na nashledanou Bobinka

 • ~ Marta a Laďa / 24.6.2013

  Dobrý den chtěl bych touto cestou poděkovat ck Valaška za druhou skvělou dovolenou strávenou v Chorvatsku na Makarské ve dnech 7-16.6.2013.Zároveň bych chtěl moc poděkovat dvěma osádkám řidičů zmiňované ck za velice profesionální jízdu, přístup a ochotu.Jedná se o řidiče kteří nás vezli z Makarské do Mikulova a po přestupu směrem na Opavu.

 • ~ Viceníkovi / 1.7.2013

  Děkujeme Valašce za skvělý pobyt v Kleku 17.6-26.6.
  Byli jsme tam již po druhé a maximálně spokojeni.
  Je to krásné klidné místo,přímo vhodné k odpočinku pro lidi, kteří nehledají čilý ruch.Ubytování u pana Čoviče je čisté a prostorné.Dokonce nás všechny pozval k sobě na večeři,která byla skvělá.Počasí bylo nádherné a voda teploučká.
  Řidiči Valašky byli tradičně výborní a nepředvídatelný problém, který se vyskytl na zpáteční cestě vyřešili s přehledem.
  Viceníkovi

 • ~ Terezka / 5.7.2013

  Milá cestovní kanceláč Valaško,
  chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat Vašim dvěma PERFEKTNÍM ŘIDIČŮM : Stáňovi a Martinovi, za velice příjemnou a hlavně bezpečnou cestu do Podgory a zpět. Jde vidět, že jsou perfektně slazená dvojka fungující na 150%. A k tomu dobrý smysl pro humor, neustálý úsměv na tváři a úspěch a spokojenost byl opět zaručen!!!

  Budeme se na vás opět těšit zase příští rok :o )
  Holky z Frýdku

  Terezka s mamčou :O)

 • ~ Petr Pěnták / 8.7.2013

  Chtěl bych poděkovat ck Valašce za týden strávený v penzionu Ribar. Ubytování, stravě, umístění penzionu i dopravě nelze nic vytknout.
  Byl jsem naprosto spokojen. Jedním slovem perfektní dovolená.

 • ~ Ivana / 8.7.2013

  Díky za krásnou dovolenou v Makarské-hotel Rivijera v termínu 31.5-16.6.2013 a 28.6.-7.6.2013.Počasí nám sice začátkem června moc nevyšlo,ale krásné místo i ubytování v 1/1s balkonem,milý personál včetně pana direktora a výborné jídlo vše vynahradilo.S Valaškou jsem byla v Rivijeře už 13x a v září,kdy je tam ještě moc krásné počasí,jedu opět.Neznám lepší místo v Chorvatsku a lepší CK,než je Valaška.Bouchalová

 • ~ Ivana / 8.7.2013

  oprava-ten termín byl 28.6-7.7.2013.Ještě musím dodat,že chci poděkovat milým řidičům,kteří mě ochotně vyložili přímo v Troubkách a nemusela jsem vláčet těžký kufr po Přerově.Moc mě potěšili.Díky.

 • ~ Martina / 10.7.2013

  S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé a to na ostrov Pag do Mandre v termínu 1.-10.7. a nadmíru spokojení :) Vše bylo bezvadné chtěli bychom poděkovat..

 • ~ Kozik / 17.7.2013

  Valašku moc chválím. Dovolená na ostrově Pag v Mandre byla pohodová. Klidné prostředí výborní řidiči a skvělá strava. Pouze nám vadilo že pokoj neměl alespoň balkonek. Jinak velká spokojenost. Termín 8.7.- 17.7. 2013.

 • ~ marek / 21.7.2013

  Ck valaska je nejlepsi cestovni kancelar.je mi sice 9 ale nazor na ridice je takovy ,ridici jsou hodni laskaví a je snima pěkná sranda

 • ~ Lada Haslová / 22.7.2013

  Chtěla bych moc poděkovat CK Valašce za velice příjemnou a velmi vydařenou dovolenou v Podgoře, termín 5.-14.7.2013. Přejeme hodně štěstí a příští rok naviděnou :o ).

 • ~ Ivona Tesařová / 27.7.2013

  Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou trávenou na pensionu VJEKO ve Vodicích. Strava výborná, ubytování čisté, lidé vstřícní, paní delegátka příjemná, řidiči profesionálové na svém místě. Ještě jednou velký dík.

 • ~ Martina F. / 1.8.2013

  Děkuji za krásnou dovolenou v termínu 19. – 28. 7. 2013, Podgora – Penzion Mario. Cesta naprosto bez problémů (tímto děkuji řidičům autobusu č. 1)a v penzionu taktéž. Majitelé penzionku ochotní, usměvaví lidé. I delegátka paní Marta. :-)

 • ~ Eva H. / 7.8.2013

  Dnes jsme se s manželem vrátili z dovolené s CK Valaška z Vodic – penzion Vjeko. CK má vše zmáknuté na 150 % – řidiči perfektní, milí a ochotní,vstřícný majitel penzionu, výborné jídlo a obsluha v restauraci a hlavně paní delegátka Lída se o nás starala jako o svou vlastní rodinu. Perfektní dovča, za což CK Valašce a paní Lídě patří velké poděkování!!!!
  Eva H.

 • ~ Dohnalovi / 9.8.2013

  Dobry den,chteli bychom podekovat za prekrasnou dovolenou v terminu od 10.-19.6.2013 travenou v Bosenskem Neumu vse bylo podle nasich prani spleno. Nezbiva jen se tesit na dalsi dovolenou s Vasi ck Valasko jse proste super patri Vam velke dekujem.

 • ~ Zdenka a Mirka / 11.8.2013

  Dekujeme CK Valaska i profesionalnim ridicum za bezproblemovou jizdu luxusnim autobusem a za prekrasnou dovolenou u more od 2.-11.8.2013 Croatia Makarska Rivijera – pavilony hotelu Rivijera. Personal, hotel, jidlo (snidane formou bufetu, vecere vyber z meny + salatvy bufet) i vecerni program hotelu na vybornou. Ciste a hezke pokoje. Sice jsem dostali apartman az uplne v hornim pavilonu Gloria, ale nemuzeme si stezovat, meli jsme uzasnou vyhlidku z balkonu na more a z terasy zas na pohori Biokova. Pristi rok urcite pojedem znova :o ) Diky

 • ~ Eva Hluková / 14.8.2013

  DĚKUJI VÁM ZA KRÁSNOU DOVOLENOU V NEUMU HOTEL NEUM.JELI JSME S VAŠÍ CK POPRVÉ NA DOPORUČENÍ A VĚŘIM,ŽE PŘÍŠTÍ DOVOLENOU POJEDEM OPĚT.DÁLE BYCHOM CHTĚLI PODĚKOVAT VAŠÍM ŘIDIČUM HONZOVI A PETROVI ZA PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A BEZPEČNOU JÍZDU TAM I ZPĚT.JEŠTĚ JEDNOU DÍKY EVA H.S RODINOU

 • ~ Michaela / 17.8.2013

  Dobrý den, chci poděkovat za hezkou dovolenou v Chorvatsku-Makarská.. Byli sme první týden v srpnu 2013.. Penzion Ribár-meli sme pokoj v nově postavene časti-nebyt klimatizace tak je tam na padnutí, odpadkové koše na chodbě vynesli jen 1x za celý týden až uklizečce někdo vynadal. Jen postele sme nemeli manželske to me naštvalo :-( .. Jídlo-snídaně super a večeře se taky dala. Personál byl fajn a ochotný..Pláž byla kousek od penzionu. Prostředí moc hezké. Delegátka dobrá. Řidiči jeli v pohodě a sou machři že takovou dálku zvládnou jed. Výlety taky pěkné-byli sme v horách Biokovo.. Moc sme si to tam užili.. dekuju Michaela Vyskočilová

 • ~ Karel a Táňa / 19.8.2013

  Mockrát děkujeme za skvělou dovolenou s CK Valaška v Chorvatsku – Tučepi – v termínu od 9.8. do 18.8.2013.
  Ubytování ve vile Kondža bylo na velmi dobré úrovni, velice se nám tam líbilo. S restaurací Mala Barka, kam jsme chodili na večeře, jsme byli maximálně spokojeni. Jídlo bylo vždy vynikající a obsluha velmi příjemná. Také chceme poděkovat pánům řidičům za bezproblémovou jízdu a paní delegátce za to, jak se o nás hezky starala.
  Strávili jsme krásnou dovolenou, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Moc děkujeme! :-)

 • ~ Pavel Hanák a Lenka Holínková / 20.8.2013

  Vážená paní Hořanská a celý kolektive CK Valaška,
  v letošním roce jsem vůbec neplánoval žádnou dovolenou u moře,protože jsem měl hodně akcí s naší cestovkou(CK RAPANT) a s Klubem českých turistů.Najednou se však vyskytl málo obsazený zájezd pro turisty,který se musel zrušit a tím vznikl volný týden.Zavolal jsem na poslední chvíli do Vaší cestovky a na mnou požadovaný termín od 2.8. mi byla nabídnuta poslední volná místa pouze v pavilonech hotelu Slaven v Selcích. Ani chvíli jsem neváhal,sepsal smlouvu,zaplatil a jeli jsme.Cesta s Vašimi perfektními řidiči uběhla jak voda a brzy ráno jsme byli na místě.Pokoje v pavilonech jsem znal ze studijní cesty(cca před dvěma lety) a plně vyhovovali našim potřebám na týdenní rekreaci.Delegátka Bára nám hned vše vysvětlila a také jsme si u ní objednali 2 výlety.Mile nás překvapila velmi chutná strava a dostačující výběr jídel.I když jsme tam zažili velká vedra,pokoj se dal dobře větrat.Kromě jiných krásných večerních procházek městem Selce jsme zažili i v pondělí 5.8.oslavu osvobození země,kde kromě kulturních vystoupení vyplula po setmění flotila krásně osvětlených lodí a na závěr byl o půlnoci velký ohňostroj. Teplota moře byla fantastická jako i čistota a průzračnost vody.Také jsme si vyléčili dlouho trvající katar průdušek.
  Moc děkujeme za nádhernou dovolenou a na další se těší Vaši spokojení zákazníci
  Pavel Hanák a Lenka Holínková

 • ~ Žanet / 21.8.2013

  Moc děkuji za příjemné cestování s CK Valaška na krásnou dovolenou v Gradacu (12.8.-21.8.). Krásné prostředí ….úžasné kavárničky s milou obsluhou. Cesta autobusem byla bezvadná, proto chci poděkovat moc řidičům,resp. jednomu, jak se o nás pěkně starali. A i přes mé zdr. komplikace (způsobené stresem z cesty) vše zvládli bravůrně. Nezapomenu na jejich ochotu !!! :) Snad brzo využiji zase Vaší CK :)

 • ~ Jaroslav Šišovský / 22.8.2013

  Milá CK Valaško,byl jsem s vámi se svou přitelkyní a její dcerou první Srpnový týden na Makarské-penzion Ribár:-) Tímto bychom vám chtěli strašně moc poděkovat za velice příjemně ztrávenou dovolenou.Penzion super,moře kousek a naprosto luxusní voda!!!Jídlo taky vynikající,celému personálu děkujeme:-) Děkujeme taky paní delegátce za všechny její služby a ochotu!No a v poslední řadě děkujeme moc řidičům autobusu č.1,jde vidět že jsou to profíci:-) Služby v autobuse supérrrr,občerstvení parádní velice ochotní řidiči a byla s něma i sranda:-) Takže chlapi ať vám to jezdí a přeju mnoho kilometrů bez nehody!!!!!Takže ještě jednou moc děkujeme a příště jedeme jedině s vámi CK Valaško:-) :-) :-) Těšíme se na další pobyty a zájezdy s vámi:-) S pozdravem Jarda z Vizovic,má přítelkyně Iva s dcerou Kristýnkou:-) :-) :-)

 • ~ Šárka Svobodová / 23.8.2013

  Děkuji Vám za krásnou dovolenou strávenou na ostrově Pag v městečku Mandre. Chválím řidiče, kuchaře i pana delegáta, kteří přispěli k pohodovému pobytu nás všech.
  Spokojená klientka Šárka

 • ~ Tom / 25.8.2013

  Dovolená s CK Valaška naplnila naše očekávání – hotel Riviera v Makarské mohu doporučit obzvláště pro starší dovolenkáře a rozhodně pro rodiny s dětmi – večerní programy pro děti a možnosti pro zabavení dětí je tam více než dostatek. Hotel jako dvouhvězdičkový je situovaný v nádherném prostředí a kdo se obejde bez tlačenice lidí po vzoru Václaváku v Praze, bude určitě spokojen. S trochou trpělivosti a krátkou procházkou nalezne na Makarskou až nezvykle klidné pláže. Pokud někdo neholduje organizovaným výletům, tak jistě najde i mnoho možností k procházkám po okolí – je se na co kouknout. Jenom bych chtěl dát cestovní kanceláři maličký podnět k tomu, aby v instrukcích před odjezdem dostatečně (nikoliv jen obecně) informovali o tom, kde bude ubytován (tzn. balkon-nebalkon, od moře 100 nebo 300 metrů, zda je jejich autobus žlutý cestovky, nebo jiný (vzniklo při odjezdu pár malých zmatků) a pokud jako Havířovák musím dojet do Ostravy k odjezdu autobusu, tak mně rozhodně zklamalo, že autobus si to následně namířil na další sběrné místa kupodivu přes Havířov, ačkoliv cestovka avizovala, že Havířov je jako nástupní místo vyloučeno -škoda. Jinak dobrý a tuto cestovní kancelář, spolu s delegátkou, mohu doporučit.

 • ~ Martina Janoušková / 28.8.2013

  Dobrý den paní Frýbortová,

  chtěla bych Vám moc poděkovat za doporučení na penzion Ribár a hlavně za místa v autobuse. Co se týká Ribáru bylo vše v pohodě a dokonce to předčilo moje očekávání. Ubytování hezké a čisté a jídlo snídaně super a večeře taky. Je to kousek od pláže fakt jsme byli moc spokojeni. Recenze jsou klamné, je to tam fakt dobré. O řidičích ani nepíšu, protože ti jsou vždycky super . Takže ještě jednou děkuji za všechno a doufám, že budeme zdraví a využijeme Valašku i příští rok po osmé.

  Díky a přeji hezký den

  Martina Janoušková

 • ~ Jaike / 28.8.2013

  Byli jsme v termínu od 19.-28.8.2013 v Neumu, Bosna a Hercegovina. Přes veškeré recenze jsme si vybrali hotel Neum a byli jsme velmi spokojeni. Hotel přímo na pláži, bazén se slanou vodou, jídla bylo dosti ( kdo co chtěl, v jakém koliv množsvtí )-švédské stoly. Pláž byla čistá a voda krásná, přístum k vodě i pro děti, upravené, bez ježků. Co se týče společ. života- celkem rušné letovisko, obchůdky, restaurace- byli jsem nad míru spokojeni. S toutu cestovní kanceláří jsme byli již po několikáté a mohu doporučit. Cesta byla bez problémů, řidiči příjemní a bezkonfliktní. Děkujeme, J a R Michálkovi :)

 • ~ Paláková / 29.8.2013

  Děkuji CK Valašce za krásnou dovolenou v termínu 19.8.-28.8. v Tučepi penzion Biokovo.Počasí nám vyšlo,ubytování bylo příjemné kousek od moře.
  Cesta autobusem uběhla rychle,tím chci poděkovat skvělým řidičum Standovi a Martinovi za bezpečnou jízdu.V poslední řadě moc děkuji paní Machánové Dagmar z CK za ochotu a vstřícnost,kdy mi umožnila výběr sedadel v patrovém autobuse ze zdravotních duvodu a vyšla mi vstříc.Moc děkuji.Příští rok opět tato ck.

 • ~ Darina Jančíková / 29.8.2013

  Dobrý den děkujeme za velice krásnou dovolenou na ostrově Pag v městečku Mandre od 19.8. do 28.8.2013 velice příjemné kuchařky, skvělé jídlo, delegát Mira znalý okolí cesta tam i zpět super poděkování řidičům Mirovi a Honzovi Jančíkovi :-) :-):-)

 • ~ Veselých a Pavlínkovi / 8.9.2013

  Milá Valaško,

  moc děkujeme za krásnou dovolenou od 17.6. v Tučepech,v penzionu Biokovo -Ljubomíra .Co víc si přát když cesta tam i zpět se super řidiči, ubytování čisté, pohodlné, 20 m od moře , na této cestě ještě míjíte příjemnou pizzerii . Delegátka příjemná a poměrů znalá dáma. Počasí -lepší už nemohlo být. Ještě jednou všechny zdravíme, díky a jedeme opět .

 • ~ Andrea Václavíková / 11.9.2013

  Děkujeme CK Valaška za krásnou dovolenou v Makarské – hotel Biokovka 5.7. – 14.7.2013.
  Hezký hotel a vynikající strava – velké množství a výborná chuť, musel si vybrat opravdu každý, švédské stoly ráno i večer. Hotel je hned u promenády, k moři je to jen kousek. Krásné prostředí, nádherné hory, čistá pláž a průzračné moře.
  Byly jsme na výletě v pohoří Biokovo. Úžasný a nezapomenutelný zážitek i díky skvělé průvodkyni Markétě.
  Chceme poděkovat také skvělým řidičům patrového autobusu Standovi a Martinovi za příjemnou a bezpečnou cestu. Byli ochotní, vstřícní i vtipní, prostě super.

  Už se těšíme na příští rok :-)

  Andrea a Pavlína

 • ~ Vojtáškovi Zlín / 12.9.2013

  Děkujeme Valašce za uskutečnění naší dovolené v Kleku v termínu 2. – 11.9. Cesta do letoviska je delší, byli jsme spokojeni s dopravou i když byla s přesedáním. Domácí jsou milý, snažili se nám ve všem vyhovět, na závěr nám uspořádali rozlučkový večer. Mrzí nás, že jsme si zapomněli vzít kontakt na naše přátele z Kroměříže a od Hradiště, se kterými jsme se na dovolené seznámili, třeba se nám nyní ozvou.

 • ~ Iveta Janušková / 15.9.2013

  Chtěla bych touhle cestou poděkovat CK Valaška za nádhernou dovolenou na Makarské – hotel Riviera 6.9.2013 – 15.9.2013. Pěkný hotel, jídla na snídaně i k večeři bylo dostatek. Večerní program na každý den. Paní delegátka Marta – ochotná, milá a vstřícná. A v neposlední řadě velké poděkování patří řidičům z autobusu č.3 Martinovi a Standovi za bezpečnou cestu tam i zpět. Jsou milí, ochotní,a vstřícní. Příští léto jedeme jedině s Vámi CK Valaško. Iveta

 • ~ Marie Truncová / 18.9.2013

  Chtěla bych poděkovat řidičům patrového autobusu CK Valaška, kteří nás vezli 17.-18.září 2013 z Gradacu do Brna, kde jsme přestupovali na Chrudim. Jízda byla bezpečná, rychlá, řidiči profesionální, milí, prostě fajn. Díky moc, tak by to mělo být.
  Mějte se hezky a přeji Vám spoustu takových spokojených pasažérů.
  Marie z Chrudimi

 • ~ Ivana / 23.9.2013

  6.9.-22.9.2013-Hotel Rivijera Makarská.Opět dovolená bez chyby,i když jsem na hotelu tentokrát nepřespávala,pokoj 1/1 super,strava výborná,personál hotelu milý a ochotný,program na terase výborný,Fish večer úžasný.Dokonce mi pan direktor osobně předal zasklený Chorvatský turistický cestovní pas ve zlatém rámu za opakovaný pobyt v Rivijeře.

 • ~ Michaela / 24.9.2013

  CK Valaško,tak jak jsem v loni slíbila( viz můj loňský odkaz),že pojedeme opět s touto cestovkou tak jsme to dodrželi.Dovča proběhla v červenci v Hotelu Gadza.Velká spokojenost jak s ubytováním,strava uspokojiva ,pokoje velice pěkné a mili personal.Poděkování patří jak jinak i řidičům Standovi,Martinovi.Jsou to stejní profíci tak jak pánové Petr a Honza.
  Takže opět můžu v klidu napsat příští rok opět a jen s CK Valaškou.
  Michaela Vsetín.

 • ~ Martina / 15.4.2014

  Vážení v CK Valaška,
  Rádi bychom Vám tímto pděkovali, za výborně připravený zájezd do Amsterdamu. Hlavně pak panu průvodci, jehož zásluhou jsme dostali vyčerpávájící a velmi kvalifikovaný výklad o všem, co jsme zhlédli. Jeho znalosti a také způsob jakým nás vtáhl do děje kolem byly nepřekonatelné. Program zájezdu byl připraven skvěle, a tak jsme mohli za krátkou dobu poznat mnoho jak z Amsterdamu, tak z romantického Porýní. Dále bychom chtěli poděkovat za výběr hotelu a doporučení koupě snídaní, které byly velmi chutné a bohaté. Poděkování patří také pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili. Velmi oceňujeme profesionalitu Vašich pracovníků a těšíme se na další spolupráci s CK Valaška.
  S pozdravem tým pracovníku Agentury Osma.

 • ~ valaska / 29.4.2014

  Milá CK Valaško, chceme Vám moc a moc poděkovat za krásný Velikonoční zájezd do Slovinska. Průvodce p. Ing.Aleš byl dokonalý a velice milý, pan Jan – ředitel zájezdu a zábavy 100%, p.řidiči skvělí a spolehliví – super. Vše bylo bezchybné a krásně zorganizované. Zdravíme p.M.Hořanského, doufáme, že lázně pomohly a vyléčily všechny neduhy. Budeme se těšit na další výlety. Na zavíraní moře letos už nemůžeme jet, protože máme v daném termínu rodinnou akci. Snad nám to vyjde v roce 2015, budeme už s tím počítat. Ještě jednou mockrát všem děkujeme a zdravíme. J. a Z. Gabrielovi

 • ~ Alžběta / 3.5.2014

  Milá CK Valaško chci Vám poděkovat za 11 krásných dovolených snad ve všech Vámi pořádaných destinacích,vždy bylo všechno na jedničku.Poděkování pro pány řidiče jsou super.Zdraví mě nedovoluje,abychom s Vámi tak super cestovkou navštěvovali Chorvatsko.Díky s pozdravem Mlýnková A.

 • ~ ivana Bouchalova / 31.5.2014

  Otevirani more v Makarske 2014 bylo super,program i pocasi na 1,vsichni moc chvalili.

 • ~ M.Čermáková,H.Košťálová / 9.6.2014

  Vážení ve Valašce,
  děkujeme za krásnou dovolenou,vrátily jsme se právě z Makarské,hotel Biokovka.Superlativy,cesta,hotel,šoféři,jídlo.Příště pojedeme snad zase v prvním termínu,protože teplé mořské bazény,to byl balzám na naše klouby!A určitě na 14 dnů,aby ta vodoléčba stála zato!Díky,přejeme další spousty spokojených klientů!

 • ~ Růžena Dlouhá / 29.6.2014

  Milá Valaško, dnes jsem se vrátila z dovolené v Tučepi, organizované Vaší CK.Byla jsem s Vámi poprvé a chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi pěknou dovolenou, spokojenost s ubytováním, stravou a hlavně oběma řidičům z autobusu č. 1, kteří byli velmi příjemní, ochotní a obětaví. Zvláštˇocenˇují jejich profesionální přístup a chování, které je nevyvedlo z míry při cestě do Chorvatska dne 20.6.v nočních hodinách, při incidentu s neukázněnými pasažéry z vedlejšího autobusu.Je to práce náročná a i když určitě byli rozhozeni, jako my všichni, nedali na sobě nic znát a byli velice milí a zodpovědni, vůči nám, pasažérům. Děkuji . S pozdravem R. Dlouhá a přátelé z Brušperka a Staré Vsi n.O.

 • ~ A.Kratochvílová / 7.7.2014

  V termínu od 27.6.2014-6.7.2014 jsme byli na Makarské -penzion Ribar.Pěkný týden,ubytování,jídlo,cesta autobusem , vše jen mohu kladně hodnotit.Chtěla bych CK Valaška moc poděkovat a všem,kteří váhaji jen vřele doporučit.

 • ~ Karásek Milan / 11.7.2014

  Hodnocení Chorvatsko – Makarska – penzion Ljubica
  Bus, řidiči – velmi spokojen. Delegátka – podá veškeré informace, dostupná. Ubytování v penzionu Ljubica – vynikající čistota a vybavenost, perfektní domácí, kousek od moře, . Pobyt je bez polopenze. To je to nejlepší. Najíte se kdy chcete a nemusíte se podřizovat žádným časům. Dostupnost na nákup je velmi blízká za solidní ceny. Pláž a moře krásně čisté. Výlety nemusíte vůbec absolvovat, protože je vše dostupné. Z Makarská můžete jít na turistiku, koupání, památky, kulturu, nákupy, do starých vesnic, no prostě je zde vše. Pokud vám to nebude stačit, zajeďte si místním autobusem do Splitu za 50 Kun. Je to asi hodina jízdy. Split je nádherný. Makarska je nejlepší z celé Makarské riviery. Pokud pojedu do této oblasti, tak jenom do Makarské penzion Ljubica. Tímto děkuji CK Valaška za krásnou dovolenou.

 • ~ Michaela / 20.7.2014

  Dnes jsme přijeli.
  Byli jsme v apartmánu Radojka, který se nachází v Podgoře.
  Cesta autobusem super, ubytování super ( jen cesta do kopce náročná :-D ) , moře a okolí krása!
  Doporučuji!

 • ~ Veronika / 21.7.2014

  Dobrý den, s přítelem jsme navštívili společně s Valaškou oblast Makarskou. Moc se nám tady líbilo, řidiči byly výborní, byly jsme ubytování v penzionu Rybar, které bylo čisté a moderně zařízené, jídlo zde bylo opravdu chutné. CK Valašku můžeme jenom doporučit vše proběhlo bez problému:-)

 • ~ Karla Kudělová / 23.7.2014

  Dobrý den,
  dnes jsme se vrátili z překrásné dovolené z ck Valaška z ostrova Pag- Mandré, penzion Tauzer.
  Chci všem vyslovit poděkování, ubytování pěkné, jídlo perfektni, řidiči bezvadní a delegát Pepa skvělý.Paní Světlana srdečná.
  Ještě jednou všem moc děkujeme Kudělovi z Raduně u Opavy.

 • ~ Pavel Novotný / 24.7.2014

  Vážená Valaško, chtěl bych Vám poděkovat za krásně prožitou dovolenou v penzionu Čović Klek, na který jme se vrátili po 3 letech. Klidné a příjemné prostředí letoviska je především vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro ty kteří netouží po bujném nočním životě, ale hledají především klid a odpočinek. O pohostinnosti majitele penzionu p. Vita Čovoće snad ani nebudu psát, závěrečná večeře byla naprosto úžasná ( podotýkám, že jsme byli bez stravy). Naše letošní dovolená byla již 10 v řadě, rádi s Vámi vyrážíme za sluncem do Chorvatska tak zase za rok neshledanou. Naše poděkování patří také řidičům autobusu č. 3 (pobyt v termínu 14.7. – 23.7.)

 • ~ Gurský / 27.7.2014

  Dobrý den,chceme poděkovat CK Valaška za hezkou dovolenou-Podgora,penzion Mario.Můžu tuto CK jen doporučit.Cena zájezdu,ubytování,jídlo,cesta neoplanem,vše O.K.A hlavně velký dík patří řidičům z autobusu č. 3.!!!Naprosto skvělé chování,profesionalita,spolehlivost,zábava.Velké dík,doporučuji. Rod.Gurská

 • ~ Jarmila Macháňová / 31.7.2014

  Chci poděkovat CK Valaška za příjemnou dovolenou v Chorvatsku. Byly jsme v týdnu od 11.7. v hotelu Lišajn Novi Vinodolski a vše proběhlo na jedničku. Od řidičů v autobuse přes ubytování, jídlo až po bezvadnou delegátku Báru. Chorvatská příroda a neskutečně průzračné moře splnilo naše očekávání.

 • ~ Bystřičtí / 4.8.2014

  Děkujeme Valašce za pěknou dovolenou v penzionu Kondža v Tučepech. Obzvláště chceme vyzdvihnout profesionalitu řidičů autobusu č.3, Petra a Martina, spojenou s milým vystupováním, ochotou a ohleduplností ke klientům.Rádi s vaší CK zase příští rok (již po páté)pojedeme.

 • ~ valaska / 6.8.2014

  Dobrý den ,

  opět vás zdravím z Brna, tentokrát ne s požadavkem, ale s velkým poděkováním za úžasnou dovolenou. Mandre, penzion Tauzer byla dobrá volba, ale ještě lepší volbou bylo jet na dovku s CK Valaška!!!
  Poděkování píšu za všech 23 účastnic zájezdu , nestačily jsme se divit, jak vše probíhalo s úsměvem a bez zádrhelů. Děkuji Vám za korespondenci a zařízení zájezdu, pánům řidičům za profesionalitu, ochotu, a všudypřítomný úsměv. Delegátovi za skvělý přístup k požadavkům partě ženských, jeho nadhled, ochotu a humor. A nesmím zapomenout na báječné kuchařské umění Janičky a Pavly, které byly ochotny vařit i bezlepková jídla. Prostě tahle dovolená neměla chybu.
  A už teď je jasné, že i nadále budeme využívat služeb CK Valaška.

  S přáním mnoha stejně spokojených klientů – jako jsme byly my – se loučím, ale věřím, že ne na dlouho

 • ~ valaska / 6.8.2014

  Dobrý den paní Záhorovská,

  naše dovolená v penzionu Ruža byla perfektní i bez balkonu. Majitelé jsou velmi příjemní lidé. A na Valašku prostě nedáme dopustit! Nebyli jsme s ní poprvé a určitě ani naposledy.

  Děkuji za vše ještě jednou a přeji krásné léto.
  M.J.

 • ~ valaska / 6.8.2014

  Dobrý den. Vážená paní Frýbortová, srdečně zdravím a chtěl bych Vám jménem naší skupiny co nejsrdečněji poděkovat za dovolenou na Makarské. Vše proběhlo velice dobře a můžeme konstatovat, že to nemělo chybu. Píši Vám z pohledu účastníka a většina z nás tam byla poprvé. Skoro všichni hovořili o tom, že se tam určitě ještě vrátí. Velký dík patří řidičům autobusu, kteří dokázali vytvořit tak nádhernou atmosféru po celou dobu jízdy, až se nám to zdálo neuvěřitelné. To jsou lidé na svých místech a pokud budete mít možnost, prosím, poděkujte jim. K velké spokojenosti přispěla kapela Progres a počasí rovněž nemělo chybu na květnové období roku. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den.
  J.

 • ~ Monika Javorská / 11.8.2014

  Dobrý den chceme poděkovat CK Valaška za skvělou dovolenou v Chorvatsku v penzionu Simič v Tučepi. Byli jsme tam v týdnu od 28.7. do 6.8.2014. Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, od řidičů v autobuse, ubytování i skvělá polopenze a přátelští majitelé penzionu. Můžeme jedině doporučit a příště pojedeme zase s Valaškou. Děkuje rodina Javorska

 • ~ Švábkovi / 14.8.2014

  Dobrý den,včera jsme se vrátili z nádherné dovolené s vaší CK na ostrově Pag ve vesničce Mandre.Tímto by jsme chtěli poděkovat skvělým řidičům Mirkovi a Peťovi za bezproblémovou a pohodovou jízdu tam i zpět,rovněž delegátovi Pepovi,který byl vždy usměvavý a ochotný, a především kuchařkám za luxusní jídlo,kterým nám denně zpříjemňovaly už tak perfektní pobyt.Určitě jsme vaši CK nevyužili naposled.Za vše ještě jednou moc děkujeme.

 • ~ Pavel Rosman / 20.8.2014

  Dobrý den, právě jsme se vrátili z Tučepi ve dnech 11.-20.8.2014. Chtěli bychom vyjádřit poděkování vaší CK za bezchybnou organizaci zájezdu, zejména pak majitelům penzionu Šimič za vstřícnost a pohostinnost. Zvláštní zmínka patří stravování (letos nově přímo v penzionu, výborný kuchař), strava výtečná, chutná, porce až nadměrné. Dojem: celkově naprostá spokojenost. Velké poděkování patří i oběma řidičům Péťovi a Honzovi. Děkujeme Rosmanovi

 • ~ Opravilová Lucie / 27.8.2014

  Dobrý den, řidiči, kteří nás dnes dovezli z Gradacu, mají u nás velikánskou pochvalu, především pan Petr. Těšíme se na další dovolenou:)

 • ~ Eva / 27.8.2014

  Dobrý den,koncem července jsme byli v Bašce Polje a můžu říct,že se nám tam moc líbilo.Příště pojedeme opět s Valaškou.Eva a Lojza.

 • ~ Skřipská Blažena / 28.8.2014

  Milá CK Valaško, srdečně vás zdravíme z Vysočiny, kam jsme se včera vrátily ze slunečné dovolené 18.8. – 27.8.2014 v Gradacu. Vysočina nás přivítala studeným a pořádně ubrečným počasím, ale to hned tak nesmaže dojmy, které jsme si z dovolené přivezly.Já osobně jsem s vámi jela poprvé na doporučení mé kamarádky, která je vaším dlouhodobým klientem. Musím za sebe konstatovat, jsem nadšená, příroda, moře, to vše splnilo moje očekávání – pokud do Chorvatska, tak jen s CK Valaškou. Touto cestou chceme také poděkovat pánům řidičům Petrovi a Honzovi za jejich přístup a pohodovou jízdu tam i zpět. Hezké dny. Blažena a Jarka.

 • ~ Dáša / 2.9.2014

  Milá Valaško,
  v neděli 31.8. jsem se vrátila z dovolené v Tučepech (penzion Kondža). Byla to úžasná dovolená, velmi mile jsem byla překvapená z ubytování, čisto, účelně vybaveno, paní domácí příjemná ženská! Je na místě abych se zmínila i o dopravě, senzační řídíči fa Ševčík, byli třešničkou na dortu letošní dovolené!
  Dáša z Opavy

 • ~ Darina Jančíková / 3.9.2014

  Dobrý den,dnes ráno jsme se vrátily z dovolené na Pagu-Mandré od 25.8-3.9 2014.Byli jsme moc s
  pokojeni,kuchařky vařily opět skvěle, delegát Pepa
  skvělý a velké poděkování pánům řidičům za bezpečnou cestu tam i zpět.

 • ~ Kučerovi / 8.12.2014

  Dobrý den, děkujeme CK Valaška za organizaci
  návštěvy vánoční Vídně v sobotu 6.12.2014.
  Děkujeme oběma řidičům autobusu za bezpečnou a pohodovou jízdu a velký dík tímto posíláme “našemu” průvodci panu Adamovi za skvělý výklad
  k navštíveným historickým místům a k Vídni a Rakousku vůbec. Prožili jsme fajn předvánoční den !
  PF 2015 !

 • ~ Žůrkovi / 22.12.2014

  Dobrý den, moc děkujeme za krásný předvánoční zájezd do Vídně v sobotu 20.12.2014. Především pak průvodci Adamovi za úžasný výklad, místy až sugestivní, protože nás to stálo dobré dvě hodiny u Figlmullera. Ale ten řízek byl famózní. Do Vídně se určitě vrátíme,protože teď víme, která místa máme navštívit. Přejeme Vám krásné Vánoce a v novém roce 2015 hodně spokojených klientů.

 • ~ valaska / 8.1.2015

  Chtěla bych touto písemnou cestou poděkovat kolektivu CK Valaška za velmi pěkné zájezdy, které jsem s Vámi absolvovala (Osvětim, Prahu, Budapešť). Chtěla bych dále poděkovat průvodcům – zvláště Aleši (1*)
  Přeji zdraví a spokojené klienty. Děkuji Frýdlová A.

 • ~ Petra Ryšková / 11.2.2015

  Dobrý den, loni jsem byla poprvé s Vaší CK v mé oblíbené Rivijeře v Makarské. Ráda bych dodatečně poděkovala p. Frýbortové za vynikající přístup při vyřizování objednávky a samozřejmě řidičům za bezpečný odvoz. Pokud mi to zdraví dovolí, určitě se v září ozvu :-) Nebo snad příští rok…bohužel jsem onemocněla a musím se vzdát červnového pobytu :-(
  Přeji hodně zdaru ve Vaší práci !!!

 • ~ manželé Čablíkovi / 14.4.2015

  Děkujeme za příjemný 1-denní výlet do Prahy. Doprava byla skvělá a bezpečná, průvodce též byl velmi ochotný a trpělivý.. Večerní muzikál Mamma Mia byl úžasný zážitek, hity našeho mládí, na které jsme rádi zavzpomínali..počasí vyšlo a vše bylo na jedničku s hvězdičkou…
  Manželé Čablíkovi z Jablůnky

 • ~ Ivana Bouchalová / 1.6.2015

  Včera jsme se vrátili z Makarské.Otvírání moře opět nezklamalo,každý den krásný program na terase,počasí až na 1.den perfektní.A jako překvapení místo malého 1/1 jsem dostala krásný 2lůžák s balkonem na Barbaře,takže ubytování perfektní.A jízda patrovým autobusem super.Valaška opět nezklamala a za 14 dní jedu zpět.Makarská je nádherná.

 • ~ Helena Berková / 16.6.2015

  Děkujeme za krásnou dovolenou v Novi Vinodolski, odkud jsme se o víkendu vrátili. Už samotná cesta byla příjemná, Vaši řidiči jsou pohodoví. Na místě jsme byli moc spokojeni jak s ubytováním na břehu moře i hezkým výhledem. A stravování bylo úplně super, jídla hodně moc a velice pestré, tak jsme ani nevěděli co si vybrat. Ještě jednou díky a určitě si dovolenou s Vámi zopakujeme.

 • ~ valaska / 29.6.2015

  musím napsat hned, dokud mám vše v živé paměti

  Předně děkuji za krásnou Bašku Vodu, za relaxující dovolenou

  - ubytování dobré, splńuijící účel vzhledem k tomu, že se tam jde člověk jen vyspat
  - varná konvice na každém patře super pro uvaření kávy po návratu z pláže a lednice a m ikrovl.trouba též výhodou
  - stravování v restauraci Šebin výborné, personál ochotný, jídla chutná a pestré večeře o čtyřech chodech + nápoj vynikající
  - snídaně též výborné/bohaté, každý si mohl vybrat
  - průvodkyně Vlasta Kuzmová – je milá, má příjemné vystupování
  - doprava plynulá – řidiči ochotní, vstřícní
  - počasí slunečné,teplé, ale dost větrné, tudíž voda chladná, ale to nemůžete ovlivnit
  Zhodnocení pobytu z mé strany – maximální spokojenost

  Milí Hořanští,
  přeji Vám všem úspěšnou sezonu. Vím , že za vším je hodně práce, ale Vy jste , celá rodina velmi šikovní a vše zvládáváte na jedničku.
  Pokud mi to zdraví dovolí, tak se budu těšit zase za rok.

  Zdravím a zůstávám s pozdravem z Teplic
  Eva Sandriová

 • ~ Jana / 5.7.2015

  Dobrý den milá Valaško,
  ještě nejsme doma a už Vám musím napsat,jeli jsme s Vámi na dovolenou tento pátek do Chorvatska na hotel Lišajn.Cesta byla poklidná a řidiči byli suprovi,usměvaví a vstřícni. Jejich profesionalita vygradovala při kontrole na hranicích s Rakouskem.Kontrola proběhla v klidu a bez problému.
  Pak už jen klidná cesta a snad hezká dovolená.Kéž by všichni řidiči byli tak pohodoví a profesionální.
  Ještě jednou děkuji. Jana

 • ~ Zdeňka Bognerová / 8.7.2015

  Dobrý den,ráda bych touto cestou poděkovala za příjemné a bezpečné cestováni s našimi třemi vnučkami na dovolenou do Chorvatska do letoviska Baška voda.Jeli jsme 19.6.2015 z Brna autobus č.1.Děkujeme vaším řidičům.S pozdravem Bognerová

 • ~ valaska / 14.7.2015

  Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za super krasnou dovolenou na ostrově Pag. Pak bych ještě chtěl poděkovat kuchařum, kteří se o nás tarali výborně a pak ještě řidičům, kteří byli úžasní a dobře se o nás postarali. Budu se těšit s Vámi na další dovolenou, S pozdravem Czeslaw M.

 • ~ valaska / 14.7.2015

  Dobrý den,

  ctěhli bychom s manželem poděkovat za úžasný odpočinek a nádhernou dovolenou v penzionu Vjeko ve Vodicích. Všeš bylo perfektní – od služeb v autobuse, ubytování, vstřícnost pana Vjeka i delegátů. Moc děkujeme, manžele Blahutkovi

 • ~ Zuzana Kolářová / 14.7.2015

  Milá Valaško,

  děkujeme za prima dovolenouu v Baška Vodě v penzionu Grabovac. Počasí vyšlo na jedničku, ráda bych vyzdvihla rychlost vyřízení našeho last minute zájezdu a na místě hlavně pochvala stravování v restauraci Šebin (polopenze, snídaně formou švédských stolů bohatá – sýr, salámy, párečky, vaječina, medík, džem, pečivo, nápoje, cornflakes, večeře výběr ze 2 menu – téměř každý den na výběr i ryba,pro představu byl např. řízek, špagety, plněné papriky, čevapčiči, vždy nápoj v ceně – moooc jsme si pochutnali a i přes hodně nachozených kilometrů po okolí jsme si přivezli každý 2 kilečka navíc :-) Super dovolená, paní delegátku jsme během pobytu nepotřebovali, ale prvotní schůzka s paní Vlastou nám poskytla vyčerpávající informace, takže vše hodnotím na jedničku a doufám, že příští rok zase s Vámi. Kolářovi

 • ~ Lenka Barušová / 16.7.2015

  Včera jsme se vrátili z Pagu z penzionu Tauzer v Mandré,kde jsme prožili krásný týden plný sluníčka:).Touto cestou chceme poděkovat pánům řidičům Mirkovi a Petrovi za elegantní,profesionální jízdu a milé jednání,delegátu Pepovi za ochotu a vstřícnost a především paní kuchařce Janičce a jejímu manželovi Honzovi za výborné kuchařské umění:)!!!!
  S Vaší CK jme byli poprvé a určitě pojedeme znovu.
  Lenka a Pepa Barušovi

 • ~ Kateřina Dibelková / 17.7.2015

  Hezký letní den ,
  hlavně všem zaměstnancům CK Valaška!!!
  Chci tímto vyslovit poděkování za to, že naše dovolená proběhla v naprostém pořádku a v klidu. Začněme děvčaty na pobočce ve Valašském Meziříčí, tam začíná těšení se na dovolenou a s jejich přístupem se tak nějak těšíte víc….Pánové řidiči – profesionálové a pohodáři, díky nim cesta uběhla nějak rychleji a nakonec i delegátka Marta -přesné informace a ochota okořeněná úsměvem.
  Protože jsme měli štěstí a vyšlo nám i počasí, moře nádherně čisté, dobré jídlo v penzionu Ribár, nádherné zážitky z výletů( tímto doporučuji výlet na Biokovo).
  Přejeme všem zaměstnancům také krásnou a odpočinkovou dovolenou a ještě jednou děkujeme za nádherné zážitky

 • ~ Marta Chytilová / 25.7.2015

  Je to již 14 dnů, co jsme se vrátili z Pagu z penzionu Tauzer v Mandré. Chci touto cestou poděkovat pánům řidičům za profesionální jízdu, příjemné jednání a ochotu.Také chci pochválit
  paní kuchařku Janu a pana kuchaře Honzu za výborné kuchařské umění. S Valaškou jezdíme již několik let a vždy jsme prožili krásné dovolené. Děkujeme a všem přejeme krásné léto.
  Chytilovi

 • ~ Milena Morávková / 29.7.2015

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vaši CK za krásnou dovolenou na ostrově Pag v městečku Mandre, ze které jsme se dnes vrátili a moc jsme si ji užili. Poděkování patří i super delegátovi Pepovi a šikovným kuchařkám. Vařily moc dobře. Poděkování patří i řidičům, kteří nás bezpečně dovezli tam i zpět.

 • ~ František Krčma / 3.8.2015

  Dobrý den,

  včera jsme se vrátili z dovolené v Chorvatsku (Crikvenica, vila Dalmácija). Moc děkujeme řidičům za profesionalitu a bezpečnou jízdu. S ubytováním i stravou jsme byli moc spokojeni. Doporučujeme :)

 • ~ Filp Kyselý / 10.8.2015

  Dobrý den,

  včera jsme se vrátili z Bašky vody, děkujeme řidičům Radkovi a Davidovi za příjemnou jízdu autobusem do Chorvatska. Dovolená se nám moc líbila a příští rok jedeme zas!

 • ~ Jiřina / 12.8.2015

  Nehledáte spolucestující a spolubydlící do Chorvatska okolí Makarské riviery na last minute 4.-13.9.2015? Je mi 48 let,nechci platit příplatek za jednolůžkový pokoj.

 • ~ Vaškovi / 13.8.2015

  Dobrý den, moc děkujeme za skvělou dovolenou na Pagu v Mandre. Včera jsme se vrátili a musíme pochválit skvělého delegáta Míru, báječné paní kuchařky i řidiče. Všem rodinám s dětmi doporučuji. Děkuji za celodenní výlet do Pažského zálivu – fishpicnik. Kdo s Vámi pojedete na Pag, výlet opravdu stojí za to. Byli jsme poprvé a určitě ne naposled. Zdravíme, Vaškovi z Brna

 • ~ Helena a Radomír Dráňovi / 14.8.2015

  Dobrý den, pěkně děkujeme za vydařený pobyt v Gradaci ve dnech 27.7.-5.8.2015. Vyslovujeme jen a jen samou chválu – samotné vyřízení pobytu s Vaší CK, profesionalita řidičů, dobré jídlo, celkový pobyt v globálu. Zvláště bychom chtěli vyzvednout služby naší delegátky Ing. Jely Plíškové, to je skutečně člověk na svém místě, takové služby delegáta jsme ještě nezažili – klobouk dolů! Ještě jednou děkujeme.

 • ~ Radomír a Helena Dráňovi / 14.8.2015

  Dobrý den, pěkně děkujeme za vydařený pobyt v Gradaci 27.7.-5.8.2015. Chválíme CK Valaška už jen za snadné vyřízení pobytu, úroveň řidičů profesionální, výborné jídlo a celkový pobyt také. Zvláště bychom chtěli vyzvednout služby naší delegátky Ing. Jely Plíškové,
  které byly určitě i nad rámec jejich povinností. Je to člověk na svém místě a můžeme konstatovat, že lepšího delegáta jsme nikdy nezažili. Ještě jednou děkujeme

 • ~ Pavel a Radka / 20.8.2015

  Díky moc celému kolektivu CK Valaška za pěkný týden na Pagu penzion Tauzer. Zdravíme Pepu, Honzu, Janu a Světlanku. Příští rok se těší Pavel a Radka

 • ~ Lída / 2.9.2015

  Poděkování CK Valaška za bezva týden v Chorvatsku Vodice penzion Vjeko.Jela jsem na doporučení kamarádky,která mi vaši cestovní kancelář doporučila a já budu pokračovat.Příští rok se ráda znovu obrátím.

 • ~ Jaroslava Tvrdá / 14.9.2015

  Dobrý den všem zaměstnancům CK Valaška, minulý týden jsme se vrátili z dovolené s Vaši CK a to od 31.8.-9.9.2015 ostrov Pag, Mandre, penzion Tauzer, musím říct,že jsme tam byli již dvakrát, moc se nám tam líbí, pohoda, klid, krásné moře.
  Poděkování patří zejména řidičům p. Mírovi Hořanskému a jeho kolegům,kteří jsou opravdu perfektní,byli úslužní a usměvaví, autobusy krásně čisté, cestovat s nimi – paráda, bezpečně nás dopravili tam i zpět – velký dík.
  Dále bychom chtěli poděkovat p.kuchařkám, které se o nás dobře staraly,připravily výborná jídla, všem moc chutnalo.
  Kdo má rád klid a pohodu, vřele doporučujeme.
  Ještě jednou dík CK Valaško za krásnou dovolenou.

  manželé Tvrdí a Hromicovi, Ostrava

 • ~ simona / 27.9.2015

  Zdravím ! Vybrala jsem si CK Valaška k pobytu Baška Voda. Cesta busem byla velmi dobře organizovaná,
  vše proběhlo v klidu a v pohodě. Znalí cesty a šoférování Páni řidiči Sigmund a Slanina zpříjemnili cestování svým dobrým přístupem a ohleduplností ke každému.V 15.30 ODJEZD Poruba 6.00 dojezd Baška.
  Totéž cesta zpět. Němela bych takovou chválu ani psát, at se všichni nenahrnou na Valašku a já tam, pak, příští rok neměla místo!!! Zdraví Simona a Leona

 • ~ Veronika Bischelova a Milada Lagova / 29.9.2015

  Kazde leto je ve znameni koupani,pohody a slunicka. Jak jinak nez se zlutymi busy Ck Valasky. Po nekolika letech na makarske v pavilonech Riviera jsem jako darek k tetinym narozeninam zvolila Gradac Laguna. Ubytovani perfektni a jidlo vyborne,bohaty vyber. Plaze krasne a personalu nechybel usmev na tvari ani v pozdnich vecernich hodinach. Naprosta spokojenost a to patrim mezi narocnejsi klienty :) Podekovani patri take delegatce ktera podavala vycerpavajici informace. Opet se ukazalo,ze symbolem kvality a bajecne dovolene je Ck ktera dela pro sve klienty maximum. A proto at je leto nebo zima s Valaskou je vzdy v Chorvatsku prima!

 • ~ Jitka / 1.5.2016

  30.4.2016 Jednodenní výlet do Wroclawi.
  Děkuji,bylo to super…. Průvodce i jízda autobusem.

 • ~ Hoďák / 30.5.2016

  Dobrý den, chtěli bychom poděkovat CK Valaška za dobře zorganizovaný zájezd Mikulov, Pálava, 22.5.2016 a také děkujeme průvodci Mgr. Jurčovi za jeho perfektní odborný výklad, péči a starostlivost o účastníky zájezdu. Hoďákovi

 • ~ Zdeňka / 7.6.2016

  Letošní- Otvírání moře -byla jsem velmi spokojená s atmosférou ,které zde panovala po celý týdenní pobyt.Programy,nabídka výletů,denní cvičení u moře,strava,ubytování-vše Ok.Doprava autobusem Díky profesionálním řidičům
  byla jedinečná a opět někdy ráda Naviděnou.
  VALAŠKO ať se ti daří!!!!

 • ~ valaska / 9.6.2016

  Dobrý den,

  Chtěla bych Vám moc poděkovat za příjemnou dovolenou na Makarské. Zájezd byl skvěle zorganizován s vynikajícím večerním programem. Taktéž pan Hořanský je vynikající hostitel. Ještě bych chtěla pochválit pány řidiče, kteří byli velmi vstřícní a ochotní.
  Zájezd byl prostě jedním slovem super. Příští rok pojedu určitě zase a mohu jen doporučit.
  Děkuji a ať se Vám daří.

  Anna Hilšerová

 • ~ Helena / 10.6.2016

  Dobrý den, chtěla bych pochválit skvělou dovolenou v Makarské pavilonech Riviera,odkud jsme se právě vrátili.Cesta s Vašimi řidiči byla velmi pohodová, na pokojích čisto,báječná strava. Paní delegátka Marta byla úžasná, velmi milá a vstřícná. Ranní protažení těla s Janičkou bylo krásným začátkem dne. Prostě báječná dovolená díky Vašim lidem,krásnému moři a usměvavým zaměstnancům hotelu. Mockrát díky a příště určitě zase s Vámi.

  Helena Berková

 • ~ Kolektiv OS KOVO VARROC / 13.6.2016

  Jižní Čechy – děkujeme za krásný prodloužený víkend po krásách Jižních Čech, velké díky panu průvodci Aleškovi, který nás obohatil novými informacemi o historii a zajímavostec těchto míst a panu řidiči Hořanskému st.za příjemnou a bezpečnou jízdu, příjemně prožitý víkend, vše na jedničku s hvězdičkou, děkujeme

 • ~ Monika Malá / 13.6.2016

  Zdravím všechny v CK Valaška.V neděli jsme se vrátili z dovolené – Baško Polje depandance hotelu Alem.Chválím,chválím.Jak ubytování,tak stravu a to prostředí nemělo chybu!!!Děti se tam maximálně vyřádí ve vodě i na suchu :)
  Dovolenou jsme si všichni moc užili.Doporučujeme všem!

 • ~ Viceníkovi / 19.6.2016

  Dobrý den, chválím dovolenou od 10.6.v Makarské
  penzion Ribar. Příjemný majitel nás nechal si vybrat pokoj , překvapil velmi dobrým jídlem a poslední den jsme mohli bydlet až do odjezdu autobusu. K moři kousek, program jsme přizpůsobili svým dvěma vnukům a spolu si užili prima dovolenou. Paní Marta supr. Doporučuji všem, kdo můžete jeďte před sezonou!
  Viceníkovi

 • ~ Hana Fajmonová / 11.7.2016

  Dobrý den.Chtěla bych pochválit dovolenou -Podgora penzion Mario.Vstřícní majitelé,dobré jídlo a úžasná delegátka Marta.Moc děkujem také výborným řidičům autobusu č.3 a těšíme se na příští výlet nebo dovolenou.Fajmonovai

 • ~ Pavel / 15.7.2016

  Tímto bych chtěl poděkovat všem zúčastněným rekreantům za perfektní týden na Pagu- penzion Tauzer v termínu 4.7-12.7.2016, zdravím super kuchařky a samozřejmě delegáta Mirka, velký dík patří i celému kolektivu CK Valaška. PS: Suďme a buďme souzeni, přejme bude nám přáno!, díky Pavel

 • ~ Anna / 26.7.2016

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemnou dovolenou v rodinnném penzionu Šimič v Tučepi. Hlavně za výtečné jídlo p.Leoně a jejímu manželovi.
  Přejeme všem ubytovaným pěknou dovolenou.

 • ~ Jarda Čala / 29.7.2016

  Dobrý den,
  chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší CK za příjemnou dovolenou v letovisku Makarská, penzión Ribár. Byli jsme maximálně spokojeni. Všem pracovníkům CK přejeme spoustu spokojených klientů. Rovněž děkujeme řidičům firmy Miris tours za profesionální jízdu a přístup ke všem klientům.

 • ~ Dostálovi / 31.7.2016

  Dobrý den,
  chtěli bychom vám poděkovat za příjemnou dovolenou s Vaší CK. Jeli jsme s vámi poprvé a doufáme, že ne naposledy. Pobyt v Gradaci(18.7.-27.7.2016) se nám velmi líbil. Chtěli bychom pochválit řidiče autobusu č.4-Hynka, Pepu a Honzu za profesionální výkon. Pochvalu si také zaslouží naše delegátka Ing. Jela Líšková, která byla velice ochotná a usměvavá.
  Žlutá to je slunce jas,
  žlutým busem jedem zas.

 • ~ Spokojeni klienti / 17.8.2016

  Dobry den,

  chtěli bychom touto cestou podekovat CK Valaska za uzasnou dovolenou v penzionu Ribar od 5. 8. – 14. 8. 2016. Vse bylo naprosto perfektni. Prijemna cesta autobusem s usmevavymi ridici, pekny pokoj, mila a ochotna pani delegatka a v neposledni rade vyborne jidlo skladajici se z opravdu bohatych svedskych stolu a 3 chodovych veceri (+ ke kazde veceri byl neomezeny salatovy bufet). S CK Valaska jsme urcite nebyli na dovolene naposledy a vsem tuto CK muzeme jen doporucit.

 • ~ Jana / 19.8.2016

  Děkuji za krásnou, pohodovou a odpočinkovou dovolenou v krásném prostředí městečka Podgory pod nádherným Biokovem. Penzion Mario mohu jen doporučit, příjemní domácí, výborné jídlo, luxusní domácí vínko :) …S Valaškou opět a ráda se těším na viděnou. Veliké díky řidičům, Honzovi a Pepovi, byli jste skvělí, děkujeme za bezpečnou jízdu Jana a Iva :)

 • ~ Andy / 6.9.2016

  Děkujeme za krásnou dovolenou, kterou jsme strávily v městečku Podgora. Týden pohody a sluníčka jsem si užila se svou dcerou a maminkou naplno. Moc se nám líbil výlet do Národního parku Biokovo. Tímto chceme poděkovat, jak paní delegátce, tak paní průvodkyni v parku a nesmím opomenout i pány řidiče, kteří nás dovezli tam i zpět v pořádku. Určitě s Vámi rády zase pojedeme Andrea, Broňa a Terezka

 • ~ josef / 24.9.2016

  V září jsme prožli krásný týden v Podgoře v penzionu Mario.Děkujeme CK Valašce za perfektní organizaci, řidičům za dopravu,majitelům penzionu za výborné jídlo, vínečko a vstřícnost.
  Také děkujeme paní delegátce Martě.

  Těšímě se na další dovolenou s CK Valaška.

 • ~ Odbory Varroc Nový Jičín / 22.10.2016

  Děkujeme za krásný víkend v termálech Kehida..klidné městečko, výborné jídlo, skvělé ubytování, příjemný a ochotný personál, málo lidí. Super byl také výlet do nedalekého městečka s trhy. Cesta autobusem se skvělým řidičem. Těšíme se na příští cestu s Ck Valaškou…

 • ~ Katka / 22.10.2016

  Kehida-krasne misto kam se rada vratim. Ubytovani, polopenze-svedske stoly, bazeny a sauny, malo lidi, denne menenene zupany to vse na jednicku. Bezpecna jizda a dobra nalada v autobuse s panem ridicem Petou . priste opet volim CK VALASKU :)

 • ~ katka / 23.10.2016

  Skvělý víkend v termálech Kehida. Krásné ubytování, výborná polopenze, švédské stoly, příjemný personál, měnili župánky každý den, málo lidí, ráda se sem vrátím. Děkuji a jste skvělí Valaško.

 • ~ Anna / 15.6.2017

  Děkuji Valašce za krásný týden v Tučepi, studio Ljubomíra, od 5.6.-14.6.2017. Super řidiči Radek a Petr a nový autobus na cestě tam. Škoda, že to vše bez chyby, kazí delegátka v Tučepi.

 • ~ Helena / 26.6.2017

  Jako všechny předchozí roky nemohu než jen chválit Vaši cestovku,Vrátili jsme se z dovolené v Makarské penzion Ribár, vše bylo báječné, příjemné zázemí v penzionu, příjemná a velice milá a profesionální delegátka paní Marta, jídlo super a řidiči při cestě tam i zpět pohodoví chlapi. Prostě báječná dovolená a proto s Valaškou určitě za rok zase. Jste perfektní a my díky tomu i moc spokojeni.

 • ~ hana / 7.7.2017

  Červen 2017 Tučepi penzion Šimič.Super ubytováni super jídlo .Vzorní řidiči.Dĕkujeme přištĕ zase.

 • ~ Fuksovi / 9.7.2017

  Chtěli bychom poděkovat CK Valaška za příjemně strávenou dovolenou ve Vodicích (v penzionu Vjeko) v termínu od 26. 6. do 5. 7. 2017. Cesta byla díky řidičům a pohodlnému autobusu velmi klidná a pohodová. Po příjezdu do Vodic si nás převzala usměvavá paní delegátka a zařídila vše potřebné. Kromě ubytování jsme byli spokojení i s výborným jídlem, (snídaně probíhaly formou švédských stolů, večeře jsme si vybírali ze tří hlavních jídel + polévka, salát a dezert). Majitel penzionu Vjeko byl na nás velmi milý, snažil se ve všem vyhovět. Jeden den jsme jeli lodí na výlet do NP Krka, ale zbytek týdne už jsme si užívali moře,které nemělo chybu. Také se nám velmi líbilo městečko Vodice, kam jsme snad každý večer vyráželi nasát místní atmosféru… Chválíme a děkujeme. Fuksovi

 • ~ Pavla Loucká / 10.7.2017

  Děkujeme za další krásnou dovolenou s Vaší cestovkou, tentokrát v Podgoře. Opět velká spokojenost s ubytováním i polopenzí. Musíme pochválit i Vaše milé a ochotné řidiče a paní delegátku Martu.

 • ~ Iva Rosenbergová / 10.7.2017

  Včerejší návrat z dovolené na Makarské v depandencích Riviera uzavřel krásný týden u moře. Příjemný personál, výborné jídlo, nádherné moře a super cesta se sympaťáky a profíky Hynkem a Petrem … rádi znovu s Valaškou :)

 • ~ Jana / 10.7.2017

  Díky za super týden Valaško. Bylo moc fajn. Rybí večer na Rivieře a každý den večerní posezení s hudbou, dobré vínko. Hotel Riviera na Makarské je super. Díky.

 • ~ Šárka / 11.7.2017

  Dobrý den, prosím kdo jste byli v pavilony Riviéra na Makarské. Můžete mi prosím napsat na email, měla by jsem nějaké dotazy k ubytování v tomto resortu.Děkuji moc.

 • ~ Jan David / 16.7.2017

  Hodně se nám líbil pobyt ve vila Adriatic v Čiovu, je to přímo u moře, v přízemí je obchod a bankomat, v patře jídelna, jídlo velmi dobré. Půl hodiny přes kopec do krásného Trogiru, na druhou stranu čtvrt hodiny začíná dlouhá pláž se stánky, bary a vodními atrakcemi. Dvě lehátka se slunečníkem vyjdou na 90 kun, ale dá se ležet nebo sedět mimo. Pláže jsou z lomového vápencového štěrku nebo štěrčíku. Občas ježci. Pokoje mají skromné vybavení, je třeba počítat s odpuzovačem komárů. Z balkonů v 5.podlaží je krásný výhled, ve 4.bydlí domácí a ze 3.podlaží je výhled na moře jen zčásti.

 • ~ Josef / 28.7.2017

  Děkuji Valašce,za krásny pobyt na ostrově Pag,kde jsem strávil z rodinou a přáteli letošní dovolenou 17.7-25.7 2017.Díky příjemnému delegátovi,ochotným kuchařkám a jejích vynikající kuchyni,to byl ráj na zemi. Mužeme jen vřele doporučit.

 • ~ Pavel Novotný / 28.7.2017

  Dobrý den, ve středu jsme se vrátily z Chorvatského Čiova které jsme navštívili prostřednictvím Vaší CK. Především bychom chtěly poděkovat za perfektní týden strávený v penzionu Adratic a také za bezproblémovou dopravu autobusy č.1 a č.2. Především nás překvapila úroveň služeb v penzionu, pokoje čisté, večeře výborné a číšník “Tony” příjemný a úslužný. Pan majitel byl ochotný a drobné závady řešilt okamžitě. Ale kdo mě osobně uchvátil byla Vaše delegátka, velmi příjemná paní ochotná odpovědět na naše zvídavé otázky, a skoro kdykoli s námi jít do Trogiru. Na penzionu měla paní delegátka zpracovanou složku nejen o Trogiru, Čiovu, ale také o Splitu a jeho historii včetně všech důležitých telefonních čísel a malého česko-chorvatského slovníku. Nechyběly ani jízdní řády autobusového a lodního spojení z Trogiru do okolí a lodního taxi mezi Čiovem a Trogirem a programu kulturního léta v Trogiru. S něčím takovým jsem se zatím nikde v Chorvatsku nesetkal a proto byl chtěl touto cestou poděkovat Vaší delegátce za její ochotu. Ještě jednou děkujeme Pavel a Dagmar Novotní Orlová

 • ~ Pavla / 28.7.2017

  Děkujeme za krásnou dovolenou strávenou s Vaší Ck.Super cesta,milí páni řidiči,perfektně zorganizované.
  Na Místě-Gradac-velmi ochotná a milá paní delegádka.
  Ubytování depandance hotelu Laguna-první dojem.retro hotel,ale pár hodin a už vám je to stejně jedno.Hlavní bylo,že bylo čisto a uklizeno.Jídla dostatek.Krásné prostředí a milí lidé.

 • ~ martina / 4.8.2017

  Dekujeme CK VALASKA za krasne prijemnou dovolenou v podgore ve vile MARIO super jsme si to uzily cestu tam i zpet i ridicum.Pristi rok jedeme urcite zase na stejne misto.Krasnejsi dovolena nikdy nebyla.

 • ~ Dana / 13.8.2017

  Dobrý den, letos jsme zvolili dovolenou organizovanou CK Valaška, neboť s nimi máme jen dobré zkušenosti. A opět se potvrdilo, že jsou to profesionálové každým coulem. Letovisko Podgora, Penzion Mario, byla dobrá volba. Majitelé byli velmi příjemní a ochotní, jídlo výborné, vše dobře zorganizované. Využili jsme i možnosti fakultativních výletů a velmi se nám líbil výlet lodí na ostrov Korčula – krásná plavba, výborná ryba k obědu, rackové nad hlavou, vítr ve vlasech a usměvavý personál. Moře v Podgoře (trošku stranou od hotelů) bylo krásné a průzračné, bez ježků. A na závěr patří náš velký dík řidičům Mirovi a Petrovi, cesta s nimi ubíhala v příjemné pohodě a bez problémů. Jste všichni skvělí !!! Mějte se krásně.

 • ~ Zdena Bartošáková / 17.8.2017

  Ve středu 16.8.2017 jsem se vrátila z ostrůvku Čiovo z vily Adriatic. Bylo to super. Velké díky řidičům, paní delegátce Draže, číšníkům – hlavně Tonymu, všem v kuchyni. Prostě nádhera a příští rok s Valaškou zase, protože nemá chybu.

 • ~ Zuzka Segeťová Rosová / 8.9.2017

  Ráda bych přispěla kladnou recenzi na Vaši cestovní kancelář. S rodinou jsme vyrazili s Valaškou poprvé a byli jsme maximálně spokojeni. Ostrov Pag je krásný, vesnička Mandre, penzion Tauzer naprosto ideální volba pro rodinnou dovolenou. Perfektní delegát Mirek, výborná animátorka Eva ( tanečky po snídani byly super ), jídlo naprosto skvělé, cesta tam i zpět bez problémů, počasí vyšlo, moře je nádherné, opravdu děkuji za hezkou dovolenou a vřele doporučuju :-)

Napište inzerát:

last minute chorvatsko last minute objednat katalog
autobus

57+2 míst, klimatizace, WC, DVD, televize, polohovatelná sedadla, bar s teplými a studenými nápoji, závěsné zařízení.

Chci vidět všechny

autobus

Chci vidět všechny