1280px-Babiččino_údolí,_památník_Babičky,_detail

BABIČČINO ÚDOLÍ + ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

Babiččino údolí. Babiččino údolí je chráněné území a národní kulturní památka v okrese Náchod. Název údolí je odvozen z povídky Boženy Němcové Babička, jehož děj sem spisovatelka umístila. Dvůr Králové - AFRIKA NA VLASTNÍ OČI - ZOO Dvůr Králové patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás.

590,- Kč

Termín: 5.7.2017

b37bd98b30

TULLN – ZAHRADNICKÝ VELETRH – Rakousko

**NEJVĚTŠÍ ZAHRADNICKÝ VELETRH V EVROPĚ** Tradičně enormní zájem o tuto největší středoevropskou výstavu květin a ovoce. Návštěva veletrhu je totiž nejen potěšením, ale i cennou inspirací zejména pro majitele zahrad, zahrádek a i těm, kterým stačí třeba jen obyčejný truhlík.

620,- Kč

Termín: 31.8.2017

index

WROCLAW – Polsko

Wroclaw je historické hlavní město Slezska a Dolního Slezka. Je to čtvrté největší město Polska a současně i jedno z nejstarších polských měst. Historické jádro Wroclawi je velmi příjemné, jednotlivé památky se nachází poměrně blízko sebe a není tak problém je obejít pěšky. V obnovených budovách okolo Hlavního trhového náměstí, které je jedním z největších středověkých náměstí v Evropě, vyrostly rozmanité kavárny, bary a restaurace.

790,- Kč

Termín: 17.11. / 10.12.2017

konigsee str.45

ORLÍ HNÍZDO – poznávací zájezd

JIŽNÍ ČECHY + BERCHTESGADEN + ORLÍ HNÍZDO + KÖNIGSEE

2.900,- Kč

Termín: 2.6.-3.6.2017

LEDNICE_28_

Zámek VALTICE+LEDNICE rodové sídlo Lichtenštejnů

Program: přejezd do Valtic k letohrádku Kolonáda, přejezd do Valtic. Prohlídka zámku a zahrad. Přejezd do Lednice. Prohlídka zámku a skleníku, osobní volno. Možnost vycházky nebo plavby k Minaretu.

490,- Kč

Termín: 15.10.2017

Dolina_Ziarska

TO NEJLEPŠÍ Z ROHÁČŮ -Slovensko

Roháče jsou jen jeden z geomorfologických okrsků Západních Tater na Slovensku. Část Roháčů (asi 260 km²) je od roku 1987 součástí TANAPu. Masiv je jádrovým pohořím složený z žuly a krystalických břidlic, vytvořených v prvohorách. Roháče jsou velmi populárním cílem vysokohorských turistů. Ideální jako podzimní program.

470,- Kč

Termín: 21.10.2017

images

VYSOKÉ TATRY – Štrbské pleso

Trasa vede na Popradské pleso (možnost obědu), dále kolem plesa na Symbolický hřbitov pod Ostrvu. Odtud je možný návrat k autobusu nebo další krátká túra kolem Štrbského plesa s výkladem o historii a přírodních krásách TANAPu. Možnost zvolit individuální program – vodopád Skok nebo lanovkou na Solisko.

550,- Kč

Termín: 8.10.2017

otcovy_prikopy_u_mariazellu

OTCOVY PŘÍKOPY U MARIAZELLU – Rakousko

1 - denní turistický zájezd Rakousko Všude je nedotčená příroda a kaňony s divokou vodou. Z Erlaufbodenu absolvujeme pěší vycházku divokou soutěskou Hintere Tormäuer. Podél říčky Ötscher. „Otcovými příkopy” - fantastickou nedotčenou krajinou vodopádů a soutěsek, v níž je mimořádná flóra a fauna. Jedná se o krajinu vodopádů, soutěsek a alpské květeny.

950,- Kč

Termín: 7.10.2017

ČERTÍIK

ČERTOVSKÝ PRŮVOD + ADVENTNÍ TRHY

Navštívíte adventní trhy v Sankt Pölten v rakouském městě, které se nachází v severovýchodní části Rakouska V podvečer se přesunete do sousední vesničky St. Sebastian, kde zhlédnete fascinující čertovský večerní průvod ve strašidelných kostýmech děděných z generace na generaci. Užijete si pravý čertovský rej doprovázený alegorickými vozy s čerty ozářenými světelnými efekty a za zvuků pekelné hudby.

990,- Kč

Termín: 25.11.2017

800px-Dresden-Altstadt_von_der_Marienbruecke-II

NĚMECKO – VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY + ZÁMEK MORITZBURG

Odjezd v časných ranních hodinách z nástupních míst. Dopoledne příjezd do Drážďan - prohlídka historického centra s průvodcem, návštěva romantického zámku Moritzburg - místo natáčení naší nejslavnější filmové pohádky Tři oříšky pro Popelku

1.150,- Kč

Termín: 9.12.2017

Oswetim

KRAKOW + OSVĚTIM

Prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním průvodcem (český výklad nebo překlad do češtiny), prohlídka autentických míst koncentračního tábora, po poledni přejezd do Krakova.

690,- Kč

Termín: 18.11.2017

Pecs_Bazilika

BUDAPEŠŤ

Pro její báječnou atmosféru, která Vás bude doprovázet kamkoliv se vydáte. Třeba na cestě za starobylými památkami, které připomínají zlaté časy rakousko-uherské monarchie, nebo při výletu do slavných lázní, které jsou relaxačním rájem

790,- Kč

Termín: 2.12.2017

Wieliczka-Salt-Mine-User-Album-001

KRAKOW+WIELICZKA

Wieliczka je město v jižním Polsku v blízkém okolí Krakova. Pod městem se nachází Solný důl Wieliczka – jeden ze světově nejstarších stále pracujících solných dolů. Krakov leží na řece Visle, v nejužším místě tzv. Krakovské brány, která spojuje Sandoměřskou kotlinu s kotlinou Osvětimskou

690,- Kč

Termín: 28.10. / 9.12. / 16.12.2017

VIDEN

VÍDEŇ

Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Centru města vévodí majestátní katedrála Stephansdom. Další dominantou starého města je sídelní hrad Habsburků Hofburg. Milovníci soudobé architektury si jistě nenechají ujít slavný Hundertwasserhaus. Mariahilfer Strasse je výkladní skříní města. Nepřeberné množství obchodů, obchůdků i krámečků nabízí téměř vše.

590,- Kč

Termín: 26.10.2017 / Vánoční termíny